Transferden sonra teste kadar crinone jel kullanıpta kanaması gelen varmı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Zuzu2000 tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Zuzu2000
  1. Zuzu2000

Zuzu2000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABALR.BENİM TRANSFERİM YAPILDI,BANA SABAH AKŞAM CRİNONE JEL VERDİLER.KANAMA GELMEMESİ İÇİNMİŞ.BUGÜN TRANSFERİMİN 9. GÜNÜ.KANAMAM YOK,AMA MERAK EDİYORUM KANAMASI GELEN VARMI DİYE.BU ADET KANAMASI OLMAMIZA ENGELMİ,YOKSA OLANLAR VARMI?:nazar:

2. 11 Ocak 2009
  3. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım crinone jel olsun pregesteron fitili olsun bunlar rahmi hamilelik hormonuna hazırlamak için verilen ilaçlar yani yapay hamilelik hormonları ki verilen embriyoyu rahim hamilelik oluştu deyip dışarı atmasın diye kısacası kanamanın olmaması ise iyiye işaret
    inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunmuştur test gününe kadar sakin olup gününü bekle
    hayırlısı olur inşallah

4. 11 Ocak 2009
  5. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım o jelden bende 3 ay kullandım ama benim günde 1 defaydı bu jel adet olmaman için değil progestaron hormonunu yüksek tutmak bebişinin sana tutunmasını ağlamak için sakin ol kanamayı hiç getirme aklına bol bol dinlen ve test gününün bekle canım bol şanslar şimdiden a.s.:nazar:

6. 11 Ocak 2009
  7. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.328
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben günde 2kere kullandım.sabah akşam.9gün çok hafif koyu renkte lekelenmem oldu.hemen hastaneme gittim.doktorum olmadığı için başka doktora yönlendirdiler.korkmam gerekmediğini normal olduğunu söyledi.ama ben tamam dedim herşey bitti.12.gün testte değerim 278çıktı ama kanamam artmıştı.hemen iğne verdiler ama malesef bebeklerim düştü.bilgin olsun diye söylüyorum.eğer 9.gün bana iğne verselerdi daha erken müdahale olsaydı herşey farklı olabilirdi.

8. 11 Ocak 2009
  9. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hera_32, arkadaşların crinonun kullanılma nedeni hakkında söyledikleri doğru. ancak ayrıca kullandıkça adeti de baskılayıcı etki yaratıyor. bir müddet geciktiriyor ama olacaksa da çok da tutmuyor ve adet görülebiliyor.

ama bence de olmamış bir şey için endişelenme. düşünme. bugünü de saymazsan iki güncük kalmış. hayırlısı inşallah.