Transferden sonra yalnız bir pazar...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve feraye55 tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : feraye55
  1. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün transferimin 5.günü...Dün eşim annesinin evine gitti kalmaya...Bugün pazar,tüm gün beni yalnız bıraktı...
    Dün meyva soydu , yatak topladı diye bir sürü laf etti...Şimdi de annesinin evine kaçtı, belki birşey isterim, bi işim düşer diye...
    Kendisi çok iyi bir iyi gün dostudur, niye şaşırıyorsam, üzülüyorsam...:çok üzgünüm:

NesliZelal bunu beğendi.
  2. 31 Mayıs 2009
  3. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ay canim ya.SIKMA canini.çok haklisin.seni çok iyi anliyorum.ama ne yazikki bizi bizden baskasi düsünmüyor.bebislerini düsün sadece.allah esine akil fikir versin.bende esimin ailesinden yana dertliyim.ama ne yapicaksin.üzülsende kendinide yirtsan fayda yok.kimsenin degistigide yok.olan bize oluyor inan.bende dün sabah sinir krizleri geçirdim.evi yiktim döktüm.bagira bagira agladim.simdide korkum bebisime ya bisey olduysa.çok zor çook.herkesi allaha havale ettim canim ben.sende öyle yap.rabbim yardimcin olsun...

4. 31 Mayıs 2009
  5. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    eşin bebeğiniz olsun istemiyormu

6. 31 Mayıs 2009
  7. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    hay allahım ya ne olmus bı yerimi eksilmiş bısey yaptı dıye :kızgın:

benım eşim 3 aydır iş yapıyo ev bile süpürüyo gıkı cıkmadı daha

bu bebeklerı yapana kadar canımız cıkıyo ya bu ne vurdumduymazlık ya :1closedeyes:

en cok morale ıhtıyacın oldugu zaman yanında yok :kızgın:

cıldırtıyolar bazen :kızgın:

sende umursama yada oyle davran bebeklerını ve kendını dusun

mafoldumben

8. 31 Mayıs 2009
  9. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    her erkek gıbı :S cogu boyle bunların nankor kotu gunde kacıp gıderler..

10. 31 Mayıs 2009
  11. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca bütün sıkıntıyı bana görede kadın çekiyor doktora gidiyor yatıyor acıyor ortasını burasını kimse psikopat değil ki hastane köşelerinde evlat aramak kolay mı ! hayırrr.. benim eşim ameliyat dahi oldu ama bana göre kadın yaşıyor herşeyi.. bi meyve soydu zorunamı gitti.. yok ya.. gecen sefer ilk tedavide ben annemde kaldım ben annemlerin yatak odasında yattım karyolada eşim yerde annemle babam salonda uyudular gece tuvaleet kalkerken bile eşimi uyandırdım beni tuvalete o götürdü sifona dahi ben basmadım allah razı olsun gerçekten..

12. 31 Mayıs 2009
  13. ELGXIXZ

ELGXIXZ Bebeğim gelll aytıkk:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimmm ay kıyamam sana ya yazını görünce cok üzüldümm canım sakın kendini üzme demesi kolay ama ne olurrr bebeişler icin bak senden etkilenirler ya offf ya bak zaten hastayım kocana cok kızdım ya niye böle yapıo ya ya bu erkekler tabi herseyi yasayan biziz onlar anlamıyorlarki canım acaba esinde cokmu yorgundu niye öyle söylendiki ay ben simdi ne diyem ya sanki cok zorr canım bence bak simdi sen kendini cok üzüceksin en iyisi esinii ara ve ona sana yaptıgı durumu söyle belki farkında bile değildir yani beklesen ne olucakki sanki ya nasıl bıraktı gitti seni ya hay allahım rabbim ıslah etsin esine dogru yolu göstersin ins ya acaba bak gene dicem acaba bir sorunumu var kısss sen daha iyi tanırsın kocanı bence ara onuuu kendinide fazla üzmeeeee sakınnn

14. 31 Mayıs 2009
  15. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Angel sen kaçıncı gündesin?...Napıyo eşinin ailesi sana, niye o kadar sinirlendin üzüldün canım ya? Yazık bize...

16. 31 Mayıs 2009
  17. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ev süpürecek ha...Su içtiği bardağı mutfağa götürmez...Sağolsun senin eşin, ne kadar iyiymiş...

18. 31 Mayıs 2009
  19. feraye55

feraye55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sifon için uyandırsam ne olurdu acaba? Transfer sabahı erken uyandırdım acıktığım için, ona bile laf etti...