transferden sonra yatmak gerekirmi.....

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve AayseA tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Haziran 2009
    Konu Sahibi : AayseA
  1. AayseA

AayseA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annem ve kardeşim bana yataktan çıkma diyorlar bir faydası olurmu sizce.....dr gerek yok hareketlerine dikkat et ağır kaldırma yeter diyo anlatamıyorum bunlara... transferi olanlar siz neler yaptınız .....

2. 15 Haziran 2009
  3. sadberk

sadberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2-3 gün yatmak gerekiyor
    ama öyle ağır hasta modunda değil
    iş güç yapmayacaksın uzat ayağını al eline kumandanı daha ne istiyorsun 3 gün kraliçe modu :)

4. 15 Haziran 2009
  5. balance88

balance88 sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk denememde 1 hafta yattım tutmadı 2. denememde 4 gün yattım kimyasal gebelik oldu 3 4 gün yat yeterli fazla yatarsan kendini dinlersin kafanı dağıtırsan tutar bol şans

6. 15 Haziran 2009
  7. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar doktorlar çok yorulmayın ama 1. günden sonra günlük rutininize dönün diyorlar. sonra rahime kan gitmiyormuş ve yine embriyo tutunamıyormuş. yani yorulmadan her işi yapacaksınız dolaşacaksınız yemeğinizi vs alacaksınız hatta çıkıp olaşacaksınız.

8. 15 Haziran 2009
  9. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende henüz ne yapılacagına karar vermiş degilim............

10. 15 Haziran 2009
  11. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilk denemede 12 gün yattım hadi canım demeyin sadece yemek yemek için günde 3 kere yatagın içinde yarımşar saat oturuyodum ve tutmadı..
    şimdi ikinci deneme cumartesi oldu transfer 14:30da 17:10 kadar falan transfer olduğum yatakta hareketsiz yattım daha sonra hastanede kaldım o gün akiam 22:00 kadar sırt üstü dizlerim kırık yattım 2 kere odada ve koridorda biraz gezindim.. bugün 3 gün saat olarak 48 saat bugün öglen oldu dogru düzgün yatmıyorum oturuyorum kalkıyorum evde dolaşıyorum yavaş hareketle asla agır kaldırmıyorum kapı acmıyroum sadece sifona falan basıyorum.. bugün klinikten aradılar sakın hareketsiz kalma dediler döllenmenin 6.günü tutunma olurmuş.. eger metabolizma durursa , kan dolaşımı durursa bebek nereye tutacakmış agır kaldırmamak lazımmış tutunması için vucudun dinlenik olması lazımmış sadece ..

12. 15 Haziran 2009
  13. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    ben iki denememdede öyle uzun uzun yatmadım iki gün dikkat ediyordum ilki tutunmadı ikincisi tuttu.bence ağır iş yapma yeter ben 3. gün çalışmaya başlamıştım bile oldukçada yorucu ve yoğun bir işim var.rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah bebeğini

14. 15 Haziran 2009
  15. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Adet olucam ben galiba erkenden ya Allahımm genemi olmadıı

16. 15 Haziran 2009
  17. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gulencim lutfen stres yapma adet filan olmucaksin insallahhhh bu sefer olucak ilk gunler agri sizi olabiliyor :teselli:

18. 16 Haziran 2009
  19. erkanlar

erkanlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence iyice dinlen yürüyüs yada ne bileyim aman bakkaldan sunu alayim birsey olmaz felan deme sonucunu alana kadar bir bardak dahi kaldirma derim ben öyle aptallik yaptim ve tabiki bide üstüne kardesim felc gecirdigini duyduktan tam bes dakika sonra ikizlerimi kaybettim üzüntüden sana SIKINTI verecek hersey den uzak durmaya calis canim benim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.