Transferden sonraki gelişmeler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kayyra tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : kayyra
  1. kayyra

kayyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi bayramlar herkese benim 28 eylülde tranferim gerçekleşti,2 gün sonra lekelnme ile bir damla kan geldi (daha önceki denememde böyle birşey olmamıştı),belimde ve kasıklarımde ağrılar batışmalar oluyor benim yaşadıklarım bunlar ayın 10 da tahlilim var inşallah güzel haberler veririm sizlere.Transferden sonraki gelişmeleri paylaşırsak eminim diğer arkadaşlara faydalı olabiliriz:CüvCüv::CüvCüv:

2. 2 Ekim 2008
  3. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sanirim tuttugunun gostergesi belirtileri yasiyorsunuz ben 4 defa negatif mikro yasadim ama tutan arkadaslarimdan duyduklarim bunlar.Sizin problem neydi su acidan soruyorum.Sanirim sizde maya tup bebegi denemissiniz bu miknatis yontemi uyuglandi mi size.Bizim sorun sperm hareketliligi vs. problemi 4 negatiften sonra dogru spermi secebilirler mi diye mayayi deneyim mi diye dusunuyorum.Siz onerirmisiniz ve su anda tedavi gordugunuz merkezin adi ne.

4. 2 Ekim 2008
  5. elifimm83

elifimm83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benımde transferden sonra 1 damla kan gelmıstı ama taze kandı (kırmızı) sonuc negatıf oldu
    ama arkadaslar lekelenmelerden ve kahverengı kandan bahsedıyorlar sanırım yanı hamıle kalan arkadaslar

6. 3 Ekim 2008
  7. kayyra

kayyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hülya35 canım ben mayada yaşadıklarımı anlattım maya bölümünde 1,5 sene öncede vardı bu yöntem simdi yeniymiş gibi tv de konuşuyor hastanede herşey mükemmel ama başarı oranı düşük bana göre ben hata yapmışım şu anda genart da tedavi oldum tahlil sonucunu bekliyorum.

8. 3 Ekim 2008
  9. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sagol arkadasim.Benim durumumda maya bolumunde anlatmistim.Cok kararsizim.Klasik bir mikro tedavisinden fazlasi gerekiyor benim icin.Bu yuzden Alman Hast., Memorial, Maya ve Istanbul Yucel Karaman arasinda kaldim.Karar veremiyorum.Cunku artik bir defa deneyebilecegim.

10. 5 Ekim 2008
  11. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :nazar::nazar::nazar:Lekelenme kasık ağrıları göğüste hassasiyet bunlar normal belirtiler sen inan 12. gün tahlilini yaptır.İnşallah hayırlısı olur.Hangi ilaçları kullanıyorsun?:KK46::KK46:

12. 5 Ekim 2008
  13. kayyra

kayyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağal canım climara forte flaster,pregnyl,pruluton,crinone jel,coraspin,e vitamini,folik asit kullanıyorum şu anda inşallah hayırlısı olur.

14. 5 Ekim 2008
  15. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kayyra belirtin varmı canım değişiklik hissediyormusunnn??

16. 5 Ekim 2008
  17. kayyra

kayyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kasıklarım daki ağrılar hafifledi batışma şeklinde belim de biraz ağrı var onun haricin de iyiyim

18. 5 Ekim 2008
  19. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    kayyra kacinci gunun bugun????