Transferi olanlar buraya...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mersinli tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : mersinli
  1. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar.benim bugün yumurtalarım toplandı galiba cuma günüde transferim yapılacak.gerçi bu benim ikinci denemem olacak.ilki düşükle sonuçlandı malesef..transfer işleminden sonraki istirihat zamanlarımızı beraber geçirelim.herkesin ALLAH yardımcısı olsun..:KK46:

2. 23 Aralık 2009
  3. rmznnzl

rmznnzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb benimde yarın transferim olucak ikimizede bol şanslar allah yardımcınız olsun bu ilk denememiz. gatada yaptırıyoruz. bakalım hayırlısı herkes için geçen transferinden sonra neler yapmıştınız. herkez 10 gün felan yat diyorlar doğrumu benim d.bakıra dönmem lazım nedersiniz cvp bekliyorum ii akşamlar...:ecrin_bebek:

4. 25 Aralık 2009
  5. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doktora sorman gerekiyor ama oda aynı cevabı verecektir 1 gün istirahattan sonra yola çıkman lazım.eve gittiğindede muhakkak ilk 1 hafta yatakta istirahat et.gebelik testine kadar yorma kendini.çünkü sonra vicdan azabı çekiyosun.bende pek dikkat etmedim ve düşük oldu.ALLAH yardımcın olsun.benimde bugün oldu transferim.güzel haberlerini bekliyorum..

6. 25 Aralık 2009
  7. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar her birinizin tedavisi hayırlı olsun.ınşallah güzel sonuçlar alırsınız.Ben de 9 aralıkta transferim oldu.Çok şi,ükür hamileyim darısı başınıza.Ama bence 1 hafta falan yatmaya gerek yok.Transferden 2 saat gigi sonra merkezden ayrıldık.1 saat gigi arabayla yolculuk yaptık.Sonra 1 gün yattım ben transfer günü.Yarını hem yattım oturdum tv izledim yemek yedim bol bol su içtim.3 gün böğlece dinlendim.Sonra ayaklandım.7 günümde dışarı çıktım 2 3 saat yüüyüş yaptım.Doktorum devamlı yatmamı istemedi kabız olursun diye.test günümde de testimi yaptırdım ve akşamı uçakla 3 saatlık bir yolculuk yaptım.Şu anlık her şey yolunda.Haftaya pazartesi kese görmeye gidicem.ınşallah da görürüz kızlar.Darısı başınıza...:eek:k yatmanıza gerek yokk...

8. 25 Aralık 2009
  9. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dr günay çok sevindim canım senin adına Allah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

10. 25 Aralık 2009
  11. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilki düşük olduğu için tabi biraz tedirginim o nedenle biraz daha dikkat ediyorum.kaç tane transfer ettin günaycım.ben 2 tane ettirdim.

12. 25 Aralık 2009
  13. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim canımmmmm.Darısı tüm isteyenlerin başına inşallahhh...

14. 25 Aralık 2009
  15. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de ilki düşük olmuştu canım.İnşalah bu sefer sorunsuz bir gebelik geçiririm canlar.
    3 embriyo trandfer ettiler canım.İnşalla senin de tedavin böyle güzel sonuçlanır..:KK46::CüvCüv:

16. 26 Aralık 2009
  17. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kalp atışlarını ne zmn duyacaksın.şafak kaç?pozitif sonuçtan sonra insanın en çok mrk ettiği durum bu.tekmi ikizmi diye.gönlünden ne geçiyosa o olsun inş.tabi hayırlısıyla...:1hug:

18. 26 Aralık 2009
  19. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım hadı hyırlı olsun rabbım tamamına erdırsın darısı bızlere olsun ınsallah