transferim gerçekleşti

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zuzuay tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zuzuay
  1. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar transferim ayın 4. oldu umarım hakkımda hayırlısı olur , ama kızlar en düşecekler diye kendimi sıkmaktan çok yoruldum ne olur transfer sonrası ne gibi şeyler yaptığınızı banada anlatın ancak bu kadarlık nete girebilmek için kalktım yataktan herşey gönlümüzce olsun,,,

2. 6 Aralık 2008
  3. burcumtf

burcumtf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlı uğurlu olsun inşallah. sana sım sıkı tutunmuştur. benim de 5. günüm ne zormuş boş boş yatmak ...bana ağlama krizleri geliyor sana da geliyor mu?

4. 6 Aralık 2008
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah bebeğin bu sefer tutunur sana canım...hep dinlen agır bişeyler kaldırma,yediklerine içtiklerine dikkar et kabız olmamaya dikkar et canım...herşey gönlünce olsun...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

6. 6 Aralık 2008
  7. servem

servem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb benm de 5. günüm.. 3 yumurta toplandı 1 i transfer edildi.. ilk 3 gün yattım tuvalet ve yemeğe kalktım.. banyomuda yaptım dün dısar bile çıktım tabii çok yormadım kendimi.. yani benm eğer tutmassa yumurta kalitesizliğindendir yoksa hareketlerimle alakalı olacağını sanmıyorum çünkü bi bozukluk var malesef ... 23 yasındayım o kadar tedaviye 3 yumurta düşünün yanii.... Rabbim hayırlıısıını nasip etsin hepimiz için...

8. 6 Aralık 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım 23 yaşındasın ve hemen tüp bebek yaptın öylemi?
    niye bu kadar erken?

10. 7 Aralık 2008
  11. EU2

EU2 Guest

canım, benim de 3 aralık ta transferm oldu.aynen ya ben de yatmaktan sıkıldım.sanki kuluçkaya yatmışım gibi hiç kalkmıyodum taa ki bu güne dek. artık etlerim acımaya başladı kendimi sıkıp yatmaktan.transfer öncesi ohhh ne güzel bi keyif yaparım yatarım diyodum ama öylesi olmuyo dimi.. ama bu gün ilk kez dışarıya çıktım büroya gittim,yavaş adımlarla gezdim biraz.

12. 7 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

kızlaarr transfer sonrası neler hissettiniz?benim 4.günüm kasıklarımda ve bacaklarımda hafif ağrılar var sizde ne gibi değişiklikler var??? kaydirigubbakcemile5

14. 7 Aralık 2008
  15. servem

servem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet cnm çünkü fsh değerim yüksekti yani yumurta rezervim az ve azalıyomus da.. dr öle söledi bizde adam ana bilim dalı başkanı güvendik girdik bu yola.. Allah sonumuzu hayr etsin....

16. 7 Aralık 2008
  17. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Transferiniz hayırlı olsun kızlar. Transfer sonrası 12 günün çoğunu evde DVD izleyerek, bebek dergileri okuyarak, müzik dinleyerek geçirdim. Ananas ve kabak çekirdeği yedim. Böğürtlen yaprağı çayı içtim. Bunların tutunmayı kolaylaştığı söyleniyor. Transferden 5 gün sonra ilk kez evden çıktım. Son 2 gün normal hayatıma döndüm. Hatta 9.gün dayanamayıp idrar testi yaptım. Negatif çıkınca çok üzülmüştüm. 12.gün yapılan kan testinde "pozitif"i görünce hıçkırıklara boğulmuştuk. O anı unutamam. Şu an 4,5 aylık hamileyim.:nazar: Darısı başınıza kızlar.a.s.

18. 7 Aralık 2008
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    anladım canım hakkında hayırlısı olsun...inanıyorum bizlerde birgün anne olacagız...:ecrin_bebek: