transferım iptal oldu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve melisesra tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : melisesra
  1. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba kıslar
    transferım ıptal oldu ne yazıkkı ohss olmusum moralım cok bozuk doktorum embrıyolarımın cok ıyı oldugunu soyledı ama neyazıkkı donduruyorlar sans dusuyor degılmı ozaman
    aglamaktan goslerım şişti çok kotuyummm:KK43:(((((

2. 10 Haziran 2009
  3. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım hakkında hayırlısı olsun ne yapıcaksın geç olsun güç olmasın inş... sabrın sonu selamettir

4. 10 Haziran 2009
  5. renkli1

renkli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yo şans düşmüyor ...düşse bile çok küçük bir ihtimal,benimde ohss den iptal oldu geçen ay,temmuzu bekliyorum transfer için...
    hem bence rahim dinleniyor...

6. 10 Haziran 2009
  7. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    doktorum %15 % 20 gıbı dusuyor dedi çok moralım bozuldu kıslaryaaa
    ben bıde pkoyum adetım hıc zamanında gelmez benım 10 gun ıcınde hastalanırsın dedi ama sanmıyorum

8. 10 Haziran 2009
  9. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196

amın canım benım ıhsallah ama eşimınde moralı cok bozuldu çok uzuluyorum:çok üzgünüm:

10. 10 Haziran 2009
  11. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Nazcım çok geçmiş olsun...Bence embriyoların dondurulması çok iyi olmuş, OHSS bir de hamile kalırsan çok sıkıntılı bir süreç...Daha önce çok ağır OHSS olmuş biri olarak sana kendimden örnek vereyim.OHSS olduğum zamanlarda akciğerlerime su gittiği için bir gece boyunca kan kusmuştum.(Bunu seni korkutmak için söylemiyorum zira benim doktorum çok tecrübesiz bir doktordu gerekli önlemleri almamıştı.Amerikanın doktorları bu konuda çok tecrübeli.)Allahım biliyor ya inşallah aşılama tutmaz hamile değilimdir diye ben ve ailem dua eder hale gelmişti.Zira hamile kalırsam bu süreç çok daha kötü ve sıkıntılı olacaktı...Dondurmada embriyoların kalitesini düşürmez korkma, senin emb. çok kaliteliymiş.Seraneste seninle aynı süreçleri geçirmişti ve o ikizlere hamile kalmıştı...Biliyorsun benimde yumurtalarım OHSS riskine karşı donduruldu , 2 ay göz açıp kapayana kadar geçti p.tesi transferim var inşallah.Anlayacağın yanlız değilsin.Üstüne üstlük ben embriyoların dondurulduğunu kafaya da takmıyorum tutacağı varsa dondurulmuşta tutar , tazeykende tutar...O yüzden hiç üzme kendini ve hep olumlu düşünmeye çalış...Şu aşamada Önemli olan senin sağlığın...

12. 10 Haziran 2009
  13. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    saol canım moral verdın bana doktorumda oyle dedı eger transfer olurda tutarsa olum tehlıken bıle var dedi oyuzden koyamam bu sekılde dedı ama işte moralımız bozuldu cunku bıde cok ıyılermıs embrıyolar %15 gıbı dusuyor dedi doktorum nasıp kısmet ama hersey ALLAHIM DAHA BETERINDEN KORUSUN moral bozuklugundan konusamadım doktorumla sen nasıl atlattın canım
    doktorum dedıkı 10 gun ıcınde adet olursun ama ben pkoyum hep seker ılaclarda gecıktırıyormus galıba
    pekı sen trasnferden once ne ılaclar kullandın

14. 10 Haziran 2009
  15. figenn_

figenn_ mucizeni ver allahım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nazcım öle düşünme.ihtimal düşer belki ama.dondurulmuşlarla hamile kalan cok var.üzülme lütfen.bak seninde rahat oldugun bir durumda daha iyi olur.lütfen güçlü ol.ii şeyler düşün.

16. 10 Haziran 2009
  17. figenn_

figenn_ mucizeni ver allahım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bak ne güzel cok iyimiş durumları o zaman hiç bozma moralini.şimdi stres yapma ki rahat ol biran önce adet ol.

18. 10 Haziran 2009
  19. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    nazcım canım ..uzme kendını belkı bolesı hayırlı ..............mesela duşun transferın oldu tutmadı ...o zaman nasıl olurdu belkıde bebişin bır aysonra gelecelk vaktı o zaman ............bak böle duşun kendını boşuna uzme herşey olacağına varır bak toprakcım beklıyoo............ınş daha ıyı olur canım.........sabret zıor ama madem böle oldu oı zaman bekle daha betrı olabılırdı ....yum gelışmeyen vs................canım kafanı kaldır kendıne gel rabbımden hayırlısın ıste..............herşeyy guzel olacak..................öyle yada böyle bebşlerın senınle olacakkkkkk tamam mı...................