Transferim oldu , artık bekleyiş

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve azbycv tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : azbycv
  1. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar dün transferim oldu hayırlısı ile tam ezan vakti.şimdi heyecanlı bekleyiş.3 embriyo yerleştirildi.doktor ne umutlu ne de olumsuz ana bir ipucu vermedi.üç embriyodan biri biraz daha umutsuzmuş.ne düşüneceğimi bilemiyorum.transfer sırasında embriyo resimlerini alan arkadaşlarımla fikir alışverişinde bulunmak istiyorum.lütfen bilgi ve fikirlerinizi paylaşalım:bbo:

2. 16 Ocak 2009
  3. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende beklemedeyım elımde resımde var. su an yanımda değil ama ezberımde :roflol: yardımcı olmaya calısırım

4. 16 Ocak 2009
  5. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım hakkında hayırlsı olsun.inşaallah hakkında hayırlı olan sağlıkla sıhhatle bebişlerine kavuşman olur.embriyo kaliteleri önemli tabi ama okadarda kafana takma geçen sene burda bi arkadaş vardı.kötü kalitede 2 embriyo transfer etmişlerdi ama ikiside tuttu muhtemelen doğumunu bile yapmıştır.saatler içerisinde embriyonun durumu değişklik gösterir.birde tutunma şansı olmasaydı dr transfer etmezdi emin ol.iyi iken kötü kötü iken iyi olabilir.3. günde embriyolar 6-8 hücreli oldumu iyi kabul ediliyo.resimde görebilirsin.dualarımız seninle canım.Allaha emanet ol sevgiler...

6. 16 Ocak 2009
  7. vavelya

vavelya Annesinin Duru kızı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah tedavinizi hayırlısıyla sonuclandırsın canım.
    İnsallah hersey yolunda gider ve meleklerine kavusursun.
    Rabbim emeklerinizi bosa cıkarmasın

8. 16 Ocak 2009
  9. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşlarım Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.çok teşekkür ederim öncelikle hepinize.benim biri 10 hücreli olmuş.diğeride 8 civarı ama o üçüncüsünde ufak ufak kırıntı gibi birşeyler var.doktor bunlar bizim istemediğimiz durumlar.diğerlerindede oluşmadan transferi yapmak istedik dedi.3.güne öre 10 hücre güzel tabi.ama 11 embriyomdan 3 tanesi 2. gün gelişimini durdurmuş.3 ünü transfer ettiler.diğerlerinede bakacaklar dondurulacak olabilecekmi diye ama çok umutlu konuşmadılar.sizin resimlerinizde böyle kırıntılı gibi görünümler varmı?birde hücreler tam belirgin ve netmi yoksa biraz karışık gibimi?

10. 16 Ocak 2009
  11. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    azbycv, tekrar hayırlı olsun inşallah. özeline yazmıştım aslında, ben de benzer şeyler yaşadım. inşallah her şey yolunda gider.

12. 16 Ocak 2009
  13. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah hayırlı sonuçlar alırsın

14. 16 Ocak 2009
  15. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    msms arkadaşım senin embriyo resimlerin nasıl içinde kırıntı gibi ufalanmış yapılar varmı yoksa net ve bütün olarak hücreler seçilebiliyormu?

16. 16 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

bu sitede bir arkadaşımıza bir embriyo transfer ettiler...doktor ona içinde artıklar var buna çöp diyebiliriz demişti. o çöp dedikleri bebiş 15 gün sonra doğacak inşaallah....yani sakin ol....arkadaşım herşey planla gitmiyor...benin 5. günde çok kaliteli 4 embriyom transfer edildi....doktor kendince emindi pozitif sonuçtan...ama olmadı...rahatla kurcalama ve hayırlısı için dua et...Rabbim yardımcın olsun

18. 16 Ocak 2009
  19. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benımkılerın resmı bırı daha duzdu. diğeri sankı civa gibi düşün yanyana sıkısık sekıllerı duz değil ama daha yuvarlaktı.