transferim şimdilik iptal

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve renkli1 tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : renkli1
  1. renkli1

renkli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese selam,
    arkadaşlar bugün yumurtalarım toplandı..(27 tane)çok şükür iyi geçti şimdi yatıyorum...ama ohss den dolayı transferim temmuz ayına ertelendi.ertelenmesine üzüldüm birazcık ama mutlaka doktorların bir bildiği vardır.forumda okuduğum kadarıyla ohss ile transfer olan arkadaşlar çok olumlu sonuçlar almamış...ve acı çekmişler...
    inşallah yarında güzel haberlerini alırım yumurtalarımın...donmuş yumurtalarla yapılan transferlerin de oldukça başarılı olduğunu duydum.benim gibi bir durum yaşayan varsa tecrübelerini paylaşır mı acaba?bu benim 5.denemem arkadaşlar artık paranoyak oldum...kafamçokkarıştı

2. 9 Mayıs 2009
  3. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok geçmiş olsun.gerçi benim ohss deneyimim yok ama ne kadar büyük ve ciddi zararlar verebileceğini biliyorum.o yüzden dr ların çok iyi etmişler tedavini ertelemekle.geç olsunda güç olmasın di mi ama.....

4. 9 Mayıs 2009
  5. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgili arkadaşım öncelikle tedavin hayırlı olsun.Benim de 32 adet yumurta toplandı ve transferim hazirana ertelendi 20 gün önce.Yumurta toplamadan bir kaç gün sonra da hafif şiddetli OHSS oldum.Ancak daha önce ben çok şiddetli ohss olmuştum , çok sıkıntılıyı.O yüzden ben hiç üzülmedim ertelendiğine.Bence sende sıkma canını.İnşallah yumurtaların kaliteli bir şekilde döllenir.Bir de yumurta sayın çok; dr. ile konuş 5. gün transferi iste.Duyduğuma göre 5. güne gelen embriyoların tutunma ihtimali daha fazla oluyormuş.

6. 9 Mayıs 2009
  7. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsuuuuuuuuun
    maşallah canım hem yumoşlarıne hemde cesaretine
    inşallah rabbim bu denemende kucağını doldurur
    evet dondurulmuş embriyo ile hamile kalan arkadaşlar var
    dondurulmuş bende denemiştim ama negatifti şimdi 2.ci tüp bebeğe başladım
    inşallah emeklerimiz hayallerimiz boşa çıkmaz

8. 9 Mayıs 2009
  9. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.323
    Ödül Puanları:
    163
    çok geçmiş olsun arkadaşlar.Benim 2 seneki önce mikro tedavimde kendi dr.işi olduğundan yumurtalarımı aynı merkezdeki başka dr.toplamıştı. 23 yumurtam toplanmıştı ertesi gün dr.geldiğinde muayene için çağırmıştı ve toplanan yumurta sayısını fazla buldu ve panik olmuştu ohss oluşursa diye.çok şükür oluşmamıştı.şimdi sizleri okuyunca çok şaşırdım 27,32 yumurtadan bahsediyorsunuz.benim dr. 23 bile fazla görürken sizin dr.bukadar yumurtayı nasıl cesaret edipde almış şaşırdım vallahi.

10. 9 Mayıs 2009
  11. renkli1

renkli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    verdiğiniz cevaplar için çoookkk teşekkür ederim.
    hepimiz için herşeyin hayırlısı

12. 9 Mayıs 2009
  13. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar ohhs ne demek?

14. 9 Mayıs 2009
  15. renkli1

renkli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yumurta sayısı fazla olunca karın içi su topluyor.korkunç bir ağrı ve şişlik oluşuyor.allah korusun ama ciğerlere kadarda gidebiliyor.20 den fazla yumurta oluşursa tehlikeli bir durum oluşma olasılığı fazla

16. 9 Mayıs 2009
  17. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    benimde en aşağı 20 tane var :nazar: belkide 30... başda çok korkuyordum ama şimdi içim rahat 2 günde bir e2 kontrolü oluyor ve dozlarım ona göre düşürülüyor ben 225 puregonla başladım 5 gün böyle devam ettim bugün e2 857 çıkmış 150 puregona düştü dozum bu şişkinlikler ne zaman başlıyor? birde sizlerin e2 kontrolü oluyormuydu? ilaç dozlarınız nasılsı kızlar :uhm:

18. 9 Mayıs 2009
  19. renkli1

renkli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asıl çatlatma iğnesinden sonra ve opudan sonra çıkıyor belirtiler...ben öne 150 ile başladım,sonra 225 e çıktım.sonra gene 150 ye düştüm..
    ama korkma bak benim bugün opu işlemim bitti ama hiçbir şikayetim olmadı....inşallah olmaz..