Transferim Yapıldı. 2 bebişim artık benimle :)

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Bonadea tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Bonadea
  1. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar az önce eve geldik. Ben uzanıyorum şu an eşim yazıyor bunları. 2 embriyom transfer aşamasına gelebilmiş. Embriyolardan biri iyi kalitede dedi doktor. İdeal bir şekilde 8 hücreye bölünmüş. Diğeri ise 9 hücreliymiş. Yani ikinci kalite. Ama olsun. Şu an 2 bebişim benimle. Hastanede yaklaşık 4 saat dinlendikten sonra eve geldik. Daha önce 2 kez yumurta sayım az olduğu için tedavim yarım kalmıştı. O yüzden yine bir şekilde tedavi yarım kalacak diye çok korkuyordum. İlk kez bu aşamaya gelebildik. Stresli dönemi atlattım. Bundan sonra çok rahatım. Lütfen duanızı esirgemeyin :KK46:

2. 4 Ağustos 2008
  3. ASLI73

ASLI73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ah canım benim seni merak etmiştim nasıl geçti acaba diye..herşey yolundaymış oh çok sevindim..şimdi dediğin gibi zor dönemi atlattın ve şu an rahatlama zamanı..dualarım seninle:1hug:

4. 4 Ağustos 2008
  5. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    dualarımız seninle bonadea stres yapma dinlen inşallah 10-11 gün sonra güzel haberlerini alıcaz birlikte, bizede umut olacaksın.dua ediyorum sana canım...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

6. 4 Ağustos 2008
  7. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sikica tutunurlar umarim annelerine. Konuş onlarla hissedeceklerdir eminim ve lütfen hiç olumsuz düşünme. Inşallah kavuşursun bebişlerine...allah yardimcin olsun, senin ve bebek özlemiyle yanip tutuşan herkesin

8. 4 Ağustos 2008
  9. roseberry

roseberry Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah gönlünden geçirdiğin dilek 9 ay sonra kucağında olur

10. 4 Ağustos 2008
  11. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bonadea dilerim hersey yolunda gider ve sende hamisler arasina katilirsin cnm ..
    Allah yar ve yardimcin olsun .. Sakin umutsuzluga kapilma ..
    Bol bol dinlen ve cok su ic .
    2 hafta sonra güzel haberlerinle birlikte sevinmek dilegiylee .. :1rolleyes:
    Ho$cakalll .. :1hug:

12. 4 Ağustos 2008
  13. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım tedavinin bu aşaması için tebrikler,şimdi dinlen dr un dediklerini yap ve 13 gün sonra ALLAHın izniyle hepimiz sevinelim tatlım..Şeniz

14. 4 Ağustos 2008
  15. GXUXNIXSXIXGXI

GXUXNIXSXIXGXI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım transferin hayırlı olsun, bu aşamaya gelmiş olmana sevindimm... neler hissettiğini çok çok iyi anlıyorummm... bende tek embiriyo ile gün sayıyorum...Rabbim büyüktür...
    Umarım bebişlerde anneleri kadar azimli ve güçlüdürler... sana sıkı sıkı tutunur hiç bırakmazlar... kendine çok dikkat et... umarım 12 gün sonra güzel haberlerini alırız canım....a.s.

16. 4 Ağustos 2008
  17. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dediğin gibi asıl bundan sonra çok rahat olman lazım..seni bu aşamaya getiren Rabbim kucağına aldığını da gösterecektir....tekrar hayırlı olsun...a.s.

18. 4 Ağustos 2008
  19. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

canım transferin hayırlı olsun allah bu sefer yüzünü güldürsün inşallah :Saruboceq:rabbim kucağını doldursun:CüvCüv: amin