Transferim Yapildiii Dua Edin Nolur!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve esinesinti tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : esinesinti
  1. esinesinti

esinesinti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar merhabalar epeydir giremiyordum çünkü burda değildim.bu yokluğumda yumurta toplama işlemi ve transferim yapıldı.sonuca 1 hafta kaldı umarım hayırlı bir haber alırım.15 tane yumurtam toplandı ve 3 tane 1. kalite transfer edildi.Önerileriniz veya tavsiyeleriniz varsa almak isterim.

2. 11 Nisan 2008
  3. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun...inşllah olumlu sonuçlar alırsın... allahım o güzel duyguyu sanada tattırır inşallah...ne güzel bayada yumurtan olmuş maşallah.... :nazar:

4. 11 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Canım benim Allah yardımcın olsun insallah ii haberler alırsn. Kendini yorma dinlen iş falan yapma sakın bir de benim tavsiyem canım hergün yasin oku, namazlarını kılmaya calış ben 2. tüp bebeğime başladığımda namaza da başladım hergün yasin okudum sürekli ayetel kürsü okudum ve suan Allah ıma sükür hamileyim salı Allah nasip ederse salı insallah ilk ultrasonuma giricem Allah yardımcın olsun insallah canıma.s.

6. 11 Nisan 2008
  7. esinesinti

esinesinti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım güzel temennin için çok teşekkür ederim.

8. 11 Nisan 2008
  9. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Transferin hayırlı olsun canım.Bir güzel dinlen, keyfini çıkar,kendini eğlendir,daha kolay geçiyor zaman.

10. 11 Nisan 2008
  11. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim
    Ne güzel 15 yumurta, 3 kaliteli embiryo. Bunların senin bebişlerin olacak. Umarım dileğine kavuşursun. Yakında hamile haberlerini alırız. Bende yarın yola çıkıyorum. İnşallah Allah'tan bir mani çıkmazsa. Bugün son kontrolüm. Yumurta sayım az. 5 tane. Bakalım doktor ne diyecek. Kısaca dananın kuruğu bugün kopacak:)Eğer doktorum tamam derse yarın yola çıkıcaz. Pazar yumurta toplama , muhtemelen çarşamba ya da perşembe trasfer. Dualarınızı eksik etmeyin nolur. HERŞETY YOLUNDA GİTSİN.RABBİM BU YOLDAKİ TÜM ARKADAŞLARA YARDIM ET.

12. 11 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım benim seninde Allah yardımcın olsun insallah Allah gönlüne göre versin hayırlı haberlerini senin de alırız insallah

14. 11 Nisan 2008
  15. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun arkdaşım inş bebişlerin tutunmuşlardır sana sıkıskı allah yardımcın olsun bol sabırlar versin beklemek zordur bilirim canım kendine dikkat et bu arada bebişlerin yazmışım kız yoksa ikizmi olacaklar allah mı söyletti ne

16. 11 Nisan 2008
  17. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106

canım benim inşallah seninde herşey yolunda gider.... sende hamiş olursun canım... allah yardımcın olsun...

18. 11 Nisan 2008
  19. EU3

EU3 Guest

esnanurcum oturarak mı kıldn namazını
    kızlar bı de ya ben gece kotu yatıorum saga sola donuorum yorganı aagımla ıttırıorum falan farkında olmadan hızlıca uzuluorum sonra nelere dıkkat edeyım