transferimin 11. günü

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve evremlaru tarafından 1 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1 Aralık 2009
    Konu Sahibi : evremlaru
  1. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar transferimin bugün 11.günü yarın test için hastaneye gidicem kaç gün oldu bende hiç bir belirti yok kafayı yicem ya sadece lekelenmelerim var son 3 gündür oda sadece beze çıkıyor yani tuvaletimi yaparken değilde sonrasında sildiğim beze çok hafiften leke çıkıyor bu normalmi sizce

2. 1 Aralık 2009
  3. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim; bu son günler bekleyişi insanı gerer biliyorum.3 kere yaşadım.yaşadığın lekelenme; tutunma ya da düşükle nitelendiriliyor.
    umarım kan testin 100 üzeri çıkar da rahat nefes alırsın.zira 60-70 arası çıkınca kimyasal gebelik söz konusu oluyor.benim başıma geldi çünkü...

4. 1 Aralık 2009
  5. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ne kadar sürede çıkıyor kan testinin sonucu dediğim gibi hiç bir belirtim yok neden acaba

6. 1 Aralık 2009
  7. modelist25

modelist25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benımde bugun transferımın 11. gunu.çok heyecanlıyım bendede hıc belırtı yok.lekenme yok,sadece karnımda cok fazla gaz var oda gecelerı oluyor.bende coooooook merak edıyorum acaba test sonucunu ne zaman verıyorlar cok bekletıyorlarmı amannnnnnnnnnnn valla çatlıycam sıkıntıdan

8. 1 Aralık 2009
  9. artrit

artrit Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    benimde bugün 11. günüm dayanamadım teset yaptırdım sonuç:86,61 pozitif :) umarım hepiniz aynı sonucu alırsınız allah herkese hayırlısını nasip etsin

10. 1 Aralık 2009
  11. larem1982

larem1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar testi yaptırdığınız yerle alakalı yarım saatte veren hastaneler var 2 saatte de bence telefon ile sorun en kısa sürede yapan yerde yaptırırsınız;lekelenme bende de olmuştu 8.günümde dayanamadım ve korktum 9 idrar testi yaptı hafif şekilde 2 çizgiyi gördüm 10 gün kanda da pozitifi gördüm inş. hepiniz pozitif sonuçlar alırsınızz.. bazen hiç bir lekelenme olmadan da pozitif sonuç alan arkadaşlar var sonuçta normal hamilelikte herkeste lekelenme mi oluyorrr ;bunları kafanıza takmayın sonuçta 1 gününüz kalmışşş