transferimin 7 gunu biraz kanamam oldu sizce neden olabilir

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zeugma27 tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zeugma27
  1. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :Gecen hafta cuma transferim olmustu fitil kullaniyorum yani sizlerin kullandigi jel yerine ben fitil kullaniyorum tam fitili yaptim biraz dinledim ayaga kalmistim kan gordum az bir sey ama baya temiz bir kandi sizce neden olabilir? :sm_confused: sonra bir daha gelmedi biraz agladim ama umudum halen sonmedi ALLAHIM ne olur umutlarimizi sondurme:Saruboceq:

2. 11 Eylül 2009
  3. debi

debi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    off kusum benimde yanen seninki gibi bende fitil kullaniyordum benimde trasferim 6 gunu azicik bi pembe sonra trasferin 8 gunu adet basladi ve aynen surdu 5 gun kanama yani bugun test gunum ama gitmedim ben umudumu kestim cunku senin adet gunun nezaman benimki bu sefer adet gunumden 4 gun erken oldu cok arkadasimiz bana 7 gun trasferde kanamasi tutunma olabilri dedi ama bence dedigim gibi cok kanama kan test yapmadim idrarda da negatif cikti kanama cogalmasa iyiye isarettir .. uzulme umudunu yitirme

4. 11 Eylül 2009
  5. sevimlilahana

sevimlilahana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeugma benim 11 gün lekelenmeyle başladı sonra adet oldum. 5 gün sürdü. 13. gün kanda değer çıktı dr iğne verdi. sonra değer yükselmeye başladı. bence ümidini yitrme ve mutlaka test yaptır günün gelince. her şey olabilir. çok fazla da ağlayıp strese girme. o da çok etkiliyormuş.
    debi sen de öyle arkadaşım bence kan testi yaptır her ihtimale karşı. bakarsın değer çıkar. inşallah ümitleriniz boşa çıkmaz.
    benim de 22. günüm ama akşam tekrar başladı lekeler. ben de çok korkuyorum. inşallah bişey olmamıştır meleklerime. Allahım onları koru bize bağışla yarabbim

6. 11 Eylül 2009
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde transferin 11. günü kanamam oldu 10. gün idrar testim negatifti ama 12. gün kan testim pozitifti yani sakın ümitsizliğe kapılam bol bol dinlen canım rabbim bebişini kucağına almayı nasip eplesin canım bu arada debi canım sende kan testi yaptır muhakkak canım bende kanamam olunca senin gibi yaptırmayacaktım ama iyikide yaptırmışım belki kanamam devam eder bebişimi kaybedebilirdim iğne verdi doktorum yani her ihtimale karşı önlemini al canım yerimseniben

8. 11 Eylül 2009
  9. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    10-11-12. günler olmadığı sürece ara kanamalr tutunma lekelenmesi demek oluyor kızlar,
    ben de tüp bebeklerimle iki zhamileyim,ben de de aynı günlerde lekelenme olmuştu,hayırlı haberler alırsınız inşallahh..

10. 11 Eylül 2009
  11. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay canim ne guzel yazmisin ALLAH saglikli sihatli bebeklerini kucagina almak nasip etsin insallah herkesede yarabim hymarry canim kanaman durmusmuydu devami etmisti biraz yazarmisin.

12. 16 Eylül 2009
  13. almiran

almiran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bence hiç üzülme kesin hamilesindir benimde kanamam oldu çok agladım adet olum dedim bide feci karın agrım vardı benim azar azar sürdü kan çok şükür bebegime bişey olmadı şimdi 15 haftalık oldu hiç üzülme hamilesin ,inan bana allah tüm isteyenlere wersin:Saruboceq:

14. 16 Eylül 2009
  15. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay canim ya ne kadar pozitifsin sag ol icimi rahatlatin insallah canim...

16. 16 Eylül 2009
  17. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allahim seninkide anali babali buyutsun hayirlisiyla kucagina al insallah

18. 16 Eylül 2009
  19. isirin42

isirin42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi akşamlar bendede kanama olmuştu şu an ikiz hamileyim 7 haftalık ve ara ara yine kanamalarım oluyor inş güzel haberler verirsiniz.