Transferimin 8. günü

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mimader tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : mimader
  1. mimader

mimader mimader Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm. Ben 3 ay önce ilk tüp bebek denememi yapmıştım ve negatif sonuç aldım. Çok umtluydum aslında, çok üzdü beni. Bu ay tekrar uygulamam vardı. Transferimin üstünden 8 gün geçti, aslında şu an beta hcg yaptırsam bir sonuç alırım ama ilki gibi olacak diye çok korkuyorum. Haftaya belli olacak sonucum. Şu zaman içerisinde eğer varsa ya da yoksa anlaşılırmı. Karnımda sürekli bir yanmam oluyor. Normali bu mudur

2. 23 Şubat 2009
  3. aysun76

aysun76 Guest

canım merhaba bugün benimde transferimin 3. günü aynen senin gibi benimde 2. denemem ama sanırım belirtilere takılmamak lazım. ama yine de insan sürekli kendini dinliyor.

4. 23 Şubat 2009
  5. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selamm .bende bugüne kadar 1 asılama 4 mikro ve 1 dondurulmus transferi yasadım.2 kez kimyasal gebelik dışında gebelik elde edemedim.ve bende herseferinde yaptırdığım erken bhcg testleriyle kendimi dahada sıkıntıya soktum.simdi2.dondurulmus transferimin 6 günü.ve ilk defa karar aldım test günümden önce idrar yada kan testi yaptırmayacağım diye.çünki erken yapılan test sonuçları daha çok strese sokuyor.bir önceki transferimde 10.gün bhcg 20 çıkmıstı ben 12 güne kadar acaba düşecekmi yoksa artacakmı diye sıkıldım.12.gün 50 çıktı tamam busefer oldu dedim.14.ün 56 cıktı ve kimyasla döndü.tabiki doktorlar düşüşü görmek için tekrar iki günde bir test istiyor. ve sonucum 50 26 20 4 oluncaya kadar kan vermeye devam ettim.sonucta bana kalan kolumdaki enjektör izleriydi sadece.bu sefer ilk defa 4 mart test günümü bekleyeceğim.insallah hayırlı olur.

6. 23 Şubat 2009
  7. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    aysun76 sen gebelik rehberine giriyormuydun

8. 23 Şubat 2009
  9. mimader

mimader mimader Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayır gülencim gebelik rehberine girmesim ben.

Evet orbiss haklısın. Hastanenin verdiği tarihi bekliyorum ben de sonuç için. Kendimde hastanede çalışıyorum ve bu sefer engelliyorum kendimi test yapmamak için. Zaman çok zor geçiyo dimi. Bende 2 Mart da görücem sonucu Allah ın izniyle. Allah herkeze hayırlısını versin.

10. 23 Şubat 2009
  11. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle zaman durrdu sanki geçmek bilmiyor canım.tedavinin en zor kısmı transferden sonraki bekleme süreci.sonucunu benden 2 gün önce alacaksın.insallah sonuclarımız pozitif olur..:Saruboceq:

12. 23 Şubat 2009
  13. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar ben gecen hafta 7.günü HCG´ye baktirdim 52,06 cikti. Blastosist oldugu icin erken gözükür demistim. Cook sevinmistim hatta sonuc süperdi. Ve tekrarladim ve tekrarladim:

8.gün 27,73
    9.gün 15,04
    11.gün 7,78

Yani normal 14.gün bekleseydim sonuc sifir olacakmis ve bu kadar SIKINTIYI bosu bosuna yasadim, cok büyük bir hayal kirikligi yasadim. ônemli olan HCG´de ne göstermesi degil, sagliklisi olan katlanmasi.

14. 23 Şubat 2009
  15. aysun76

aysun76 Guest

yani zamanı beklemek lazım ama çok zor

16. 23 Şubat 2009
  17. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Gerci benim esas kan testim bugündü ama erken test yaptigim icin ve sayilar katlanmadigi icin gidipte yaptirmadim. Yanliz testi erke yaptirmasaydim kimyasal gebelik gecirdigimi anlamadan bugün kan testim kesin negatif cikacakti.
    Beklemek zor ah bilmemmikafamçokkarıştı

18. 24 Şubat 2009
  19. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun laubali sen dahada sabırsızmıssın 7.gün baslamıssın testlere ve hergün yaptırmıssın.ben busefer donmuslarla transfer olduğu için koskoca 15 gün beklemekkk zorundayımm.dosmuslarla transferde implantasyon daha geç oluyormus daha 7.günümdeyimm.ama busefer kesin kararlıyım bekleyeceğim.