Transferimin 9. Günü

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iremecem tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : iremecem
  1. iremecem

iremecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bugün transferimin 9.günü sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum bugün sizce bu normal mi? aranızda böyle hissedenler olmuşmuydu neticesi ne oldu merak ediyorrum, bide bana 4.gün transferi yapılmıştı (transferim 7 haziranda olmuuştu) yarın transferimin 10.cu günü yarın kan testi yaptırsam çıkarmı yoksa 12.günü bekleyip perşembemi tahlil yaptırmalıyım?
    cevaplarınız için şimdiden tşkler

fndkr bunu beğendi.
  2. 16 Haziran 2008
  3. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Hayatim Adet Sancisi Gibi Ağrilar Hissetmen Normal..hatta Hamile Olduğunu öğrendikten Sonra Bir Süre Daha Devam Ediyormuş Bu Adet Görecekmiş Gibi Belirtiler...benim Doktorum Söyledi...bende 10. Gün Tahlil Yaptirmiştim...65 çikti...12. Gün 195 çikti....varsa Muhakkak 10. Günde De çikar...ancak Değer Farkli Olabilir...10-20 Li Değerlerde çikabilir..çünkü Bazen Geç Tutunma Oluyor...moralim Bozulmaz Merakimi Gidereyim Diyorsan Yaptirabilirsin....

4. 16 Haziran 2008
  5. iremecem

iremecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    cevap için tşkler nestle, transfer sonrası son günler zor geçiyormuş gerçekten, ilk zamanlar daha rahattım şimdi vucutta faaliyetler arttıkça ve neticeyi bilmezken insan ne düşüneceğini bilemiyor :)

6. 16 Haziran 2008
  7. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Canim Sakin Yaptirma Bende 9, Gun Yaptirdim Degerim 7,0 Cikti Uzuntuden Oldum Uzuntuden Busefer Kanama Oldu 2 Gun Serum Taktilar Suan Degerim 300 E Yukseldi Ama Cok Sikinti Yasadim Megerse Gec Tutunma Olmus. Uzulmem Deme Cok Uzulursun O Yuzden Gununu Bekle Ve Belirti Arama Cunku Belirti Olmuyor. Bol Bol Dua Et Yapacak Enguzel Sey Dua

8. 16 Haziran 2008
  9. pelly1

pelly1 Şükürler olsun... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gukumser kanaman nasıldı? başka bir sayfada kahverengi lekelenme oldu demişsin, hiç kırmızı kan gelmedi mi? ben cumadan beri hastanedeyim. 10. gün değerim 9,7 çıkmıştı. 36 saat sonra 26,5 ve dün sabahta 47 çıktı. bu akşam bir test daha yapılacak. inşallah 90-100 olur. doktor dış gebelikten korkuyor. bu arada ctesi akşamdan beri hafif kanamam var. parça düşmedi, bugün de iyice azaldı. senin yaşadıklarına benziyor sanki, biraz umutlanıyorum

10. 16 Haziran 2008
  11. seybay

seybay umut et! sabret! şükret! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iremecem ben de 9. günü idrar testi yaptırmıştım.Ama kendimi de hazırlamıştım.Çünki biliyordum ki idrar testi adet geciktikten sonra daha net sonuç veriyordu.Vermese de üzülmeyecektim yani.O yüzden hem ucuz hem de merakımı gidermiş oldum..2.çizgi silik çıkmıştı.Çıkmasaydı bile tesellim vardı.ammaaaan idrar testi değil mi hemen göstermez ya sonucu diye..

Neyse 2.çizgi silik çıkınca ben de bir umut oldu.Benim değerim 12.gün kan testinde yüksek olduğu için önceden idrarda vermiş oldu anlayacağın.Meğer hamileymişim..

İstersen idrar testi yap..En azından endişen merakın körelir..Olmasa da..Tabi ki kan testi daha net sonuç verir.Bence kan testi yapar ve değerin düşük çıkarsa daha çok üzülürsün.En azından 3-4 gün daha ümidin olur..Sen bilirsin..

Bu arada benim belirrtilerim vardı ama adet belirtilerinden sanki biraz daha farklıydı.Kasık karın ağrısı..Daha sonrada bulantı oldu. ve çok halsizleştim.O zaman kan testi yaptırmadan tanıyı kendimce koymuştum zaten..Çok da sürpriz olmadı.Ama herkeste belirti olacak diye bişey yok!!!!Bu da benim hikayem..

12. 16 Haziran 2008
  13. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

canm benimde bugün transferimin 6. günü benimde dünden beri başladı bu adet sancısı artı bugünde jel kahverengi ve kanla karışık parçalar halinde geri çıkıyor sendede oluyormu benimde 5. gün transfer edilmişti bu beklemek ne zor yaa zaman geçmek bilmiyor

14. 16 Haziran 2008
  15. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm Benimde 9.günü Basit Bi Test Idrar Testine Silik çikti Ikinci 11gün Yaptim 145 Di Ikizgebelikti.... Bide Kaybetmeseydim..

16. 16 Haziran 2008
  17. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    iremecem bencede idrar testi yap sen bir tane....

18. 16 Haziran 2008
  19. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Evet acık pembe kanamam oldu bıraz fazlalasınca cok korkmustum hemen serum takıldı sonrada 2 gun kahverengı bazen tortulu lekelenmeler oldu sonra gectı degerlerın hemen hemen bana yakın ben bugun 300 gordum cok sukur benım doktorum basından berı hersey normal dıyordu dedıgı gıbıde oldu canım sakın kendını uzme bol bol dua et ınsallah melegıne kavusursun.