transferın 10 cu gunu mıcroenjeksıyon ımsı teknıgı bruksel tup merkezı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yareni tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : yareni
  1. yareni

yareni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

transferın 10 cu gunu mıcroenjeksıyon ımsı teknıgı bruksel tup merkezı
    ılk mıkroenjeksıyon negatıftı bu ıkıncı subat 8 de ıstanbula bruksel tup bebek merkezıne ımsı ıcın gıttı k aynı gun ıgnelere basladık 9 gun boyunca ıgne ve catlama ıgnesınden 1 gun sonra 18 subat yumurta toplama ıslemı ve 13 yumurtadan 12 yumurta cıkmıs ve 4 u boş 8 ı dollenır durumda ve 6 sı ıslem gormus 21 subat pazar gunu 3 cu gun tranferı yapıldı emrıyoların resımlerıyle embrıyolog geldı 4 du 1 cı kalıte 8 9 a bolunmus hepsıne ımsı uygulanmısdı ve lazerle ınceltılmısdı 3 tane transfer etmek ıstedıler cogul olur dıye 4 cu yu ısrarla koymak ıstemedıler bız ıkna ettık hepsı bırırncı kalıteyse sansımız daha cok olur dedık embrıyolog ve dr yucel karaman cok umutluydular tedavımı yucel karaman yaptı sadece toplamayı husamettın bey yaptı 20 gun otelde kaldık 21 subatta transferle beraber 6 cı gun yola cıkdık antalya 12 saat yolculuk ve sımdı cok umutsuzum pazartesı ıdrar testı yanı 8 cı gun negatıf bugun 10 cun yıne ıdrar testı negatıf yıne olmadı kızlar maddı manevı yıne yok olduk cuma kan testı var 5 mart umudum yo k

Son düzenleme: 5 Mart 2010
  2. 3 Mart 2010
  3. yojimbo

yojimbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim tecrübem yok ama burada okuduklarımdan idrar testinden ziyade kan testi daha sağlıklı sonuç veriyor diye biliyorum.Siz moralinizi bozmayın.Kan testi yaptırın.Biz de ilk tedavimize başlayacağız Brüksel de.pazartesi iğneler başlıyor.Kaldığınız otel Brükselin aracı olduğu bir yer miydi? Bizim de arkadaşlarımız ve misafirhanemiz var ama acaba konfor açısında otelde mi kalsak diyoruz.kararsız kaldık.Dediğim gibi idrar testi yanıltıcı bir test.umarım kan testi sonucunuz iyi çıkar.dondurulmuş embriyonuz var mı?

4. 3 Mart 2010
  5. yareni

yareni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ınsallah kanda cıkar ama sanmıyorum donmus embrıyomuz yokd u kasımpasada bı otelde kaldık ıkı kısı 60 mılyona oda sıcak ve temız bı oteldı yınede bı bakın en ucuz yerdı brukselın anlasmalı oldugu otellerı co k pahalı en ucuzu ıkı kısı 110 du

6. 3 Mart 2010
  7. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim bende yeni tedavi gördüm ALLAHA cükür hamileyim ama benim 15 günümde bile idrarde cok hafif bi cizgi olarak cikmisdi bence hic moralini bozma kan degerini bekle insallah emeklerin bosa gitmez canim

8. 3 Mart 2010
  9. yareni

yareni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ınsallah dedıgınız gıbı olur emeklerımız bosa cıkmaz tesekurler

10. 3 Mart 2010
  11. nevin_

nevin_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    10.günün kan tahlili yapsan çıkar canım düşükte olsa

12. 3 Mart 2010
  13. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

Allah yardımcın olsun arkadaşım inşallah
    kan değerin yüksek çıkar çok zor bi durum biliyorum
    bende geçen sene brükselde tüp bebek denedim ne yazıkki olmadı
    şu an yine tedavideyim cumartesi yumurtalarım toplanıcak
    inşallah bu sefer herşey yolunda gider.

14. 3 Mart 2010
  15. yasminm

yasminm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    canım her şeyin hayırlısı olsn.kan testinde inşallah çokar.çünkü idrarda çıkması için değerin yüksek olması gerekiyormuş.benimde ikincide tuttu.üstelik kan değerim çok yüksekti.11. gün idrarda göründü ikinci çizgi hafifde olsa belliydi.benim yüksek olmasına rağmen değerim çok hafif göründü.canını sıkma ve yarın inşallah kanda çıkar.çünkü çok okudum.ilk önce idrarda çıkmayıpta kanda çıktığını.inan her şeyin hayırlısı olsun ben bebeklerimi 3.5 aylıkken kaybettim.üstelik hiç bir şey yoktu.hafif bir ağrı bile.moralini bozma kesin sonuç çıkmayana kadar

16. 3 Mart 2010
  17. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne acelen vardı allah aşkına moralini bozmaya niyetin var galiba :) inşallah kanda pozitif çıkıcak benim ilk tüp bebek denememde kanda pozitif olduğunu öğrendim idrarda 1 hafta sonra çıktı geç tutunabilir sıkma kendini bu arada bende brükselde tedaviye başladım

18. 4 Mart 2010
  19. yareni

yareni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hepınıze cok tesekur ederım yarın kan testı yaptıracam acmı tokmu gıtmem gerek suprız beklıyorum ıcımde olmayacak hıssı olsada