Transferin 19.Günü Kanamam var lütfen yardim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nisanyagmuru_29 tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : nisanyagmuru_29
  1. nisanyagmuru_29

nisanyagmuru_29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aekadaslar,

bugün hayatimin en kötü günlerinden birini yasiyorum. Pazartesi günü kanda hcg 2000 cikti ve hamilesin dedi doktor. Progestron fitillerine devam dedi. (3x2). Bugün transferin 19.günü aniden kanamam basladi. hemen doktora gittim. kandan hcg ve progestron ölctüler. hcg 7000 cikti. progestron düsük cikmis. Hemen progestron ignesi yazdi doktor, aldim eczaneden. Burda vurduracaksin dedi. Hemsire vurdu kalcamdan. hayatimda bir igneden canimin bu kadar yandigini hic hatirlamiyorum. Cok korkuyorum. Ultrasonda bakti. Sadece döllenme yarigini gördü. Bu iyiye isaret dedi. Daha kücükmüs kese felan görünmez dedi.

hcg degerin iyi dedi. Ama progestron düsük dedi. haftada 2x igne olacaksin dedi. fitillerede devam dedi. Bide magnezyum verdi günde 2x alinacakmis. Pazartesi yine progestron igne vurulacak. Cok korkuyorum. Bebegim benimlemidir. böyle kanamasi olupta yinede düsük olmadan yoluna devam eden varmi. Cok aci birsey. Daha 4 gün önce aldim mutlu haberi. Allahim cok korkuyorum.

Ne olur benzer tecrübeler yasayanlar yazsin.Kanama olursa 90% bebegim gidecek degilmi. hcg iyi ciksa ne olur cikmasa ne olur.

2. 4 Mart 2010
  3. nexsxemi istiyorum

nexsxemi istiyorum ben artık anneyim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de tüp bebekle ikiz gebe kaldım 6. haftam doldu keseyi görmeye gittik doktor ikiz dedi çok sevindi eve geldik tuvalete gittim ve önce koca bir pıhtı geldi sonra kan boşoldı ama nasıl adet olurken bile böyle olmazdı iki tane orkid yerleştirdim ümit bitti dedim geceydi doktorada gidemedik 1 gün bekledim.sonra arkadaşım çok ısrar edince doktora gittim ve ikiside duruyordu ama 6 haftalık olduğu için kalbi duyulmaz dedi. alttan bakmak istemedi.eve geldim iğne ilaç devam ettik yaşadığını bile bilmeden.bir hafta bekledim kanamam geçmiyor ve çok yoğun devam edince doktora gittik artık doktor bile korkmuştu. alltan baktık ikiz derken üçüz olmuş ve üçününde kalbi atıyordu.hastanede 2 gün yattım ama kanamam hiç durmadı. eve gelip yattım. 25 gün kanamam sürdü bazen siyah bazen kahverengi bazen de kırmızı aktı durdu ama fazla ağrım olmazdı.ŞÜKÜR iki gündür kanamam durdu yarın 10. haftam bitecek BU ARADA ACITIYOR DEDıĞıN iğneyi 2 aydır sabah akşam yaptırıyorum popom taş gibi oldu ama of bile demiyorum yeterki onlar yaşasın

4. 4 Mart 2010
  5. nexsxemi istiyorum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana 4 tane transfer yapılmıştı. belki 4. bebekte tutunmaya çalışırken düştü kanamam oldu BELKıDE ben pıhtılaşma önleyici kan iğneleri olduğum için kanamam oldu. bilmiyoruz ama ümidini yitirme ben hala çok korkuyorum ama ümit ediyorum

6. 5 Mart 2010
  7. nisanyagmuru_29

nisanyagmuru_29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaslar,

bugün doktora gittim. keseyi gördüm 1 tane. düsmemis bebegim. inanilmaz mutlu oldum. tabi daha embryo görünmüyor. 5. hafta cok erken dedi. 6. haftada görünür embryo dedi. ama olsun. düsük olsaydi kese büzülür kaybolurdu dedi doktor. sonrada atilirdi dedi. sekli ve boyutu haftana uygun dedi. allahim yeniden umutlandim. her kanama düsük anlamina gelmez dedi. gebeligin ilk haftalarinda olabilir böyle kanamalr dedi. icim rahatladi biraz en azindan. hafta sonu kendimi yeyip bitirmem hic olmazsa. yalniz cok pis kokulu bir akinti var dünden yani kanama gününden beri. krem rengi, yapiskan ve acayip kötü kokuyor. doktor onada normal dedi. benzer durum yasayan varmi.

simdi haftaya cumaya kadar sabredip bekleyecegim. allahim insallah bebegimi korur. önce sevinip sonra üzülmek cok aciymis. allah kimseye yasatmasin.

herkese kolaylik versin allah.

8. 5 Mart 2010
  9. nexsxemi istiyorum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86