transferin 2. günü kahvemsi akıntı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xolix06 tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : xolix06
  1. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bugün transferin 3. günü.dün ve bugün kahvemsi sıvı akıntılar geliyor.korkuyorum.doktorumu aradm hep yat dedi ve progestan hap sayısını artırdı.crino jeldendir demeyin jel kullanmıyorum.başına böle bişey gelen var mı nolur yazın.korkuyoruumsenağlama

2. 14 Mayıs 2009
  3. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim başıma böyle birşey gelmedi ama doktorun ne diyorsa doğrudur sakın kalkma.umarım herşey yoluna girer.kendine çok dikkat et canım.

4. 15 Mayıs 2009
  5. handan1976

handan1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım senindemi transferin oldu ne güzel çok sevindim hiç moralini bozma inşl 12 günün sonunda bize burda müjdeli haberi veriirsin inşl benimde tedavim yarım kaldı yumoş oluşmadı bende çok moralim bozuktu ama şimdi iyiyim rabbim bize en hayırlısını verecek inşl. sende kendini üzme yoktur birşey sen üzülürsen bebişinde üzülür bırakta rahat rahat uyusun yerinde.

6. 15 Mayıs 2009
  7. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım.öle yapıyorum.

8. 15 Mayıs 2009
  9. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım normaldir inan
    çünki önce yumoşlar alındı belki yumurtalıklarda zedelenmeler oldu şimdi atıyor dışarı kanı
    yada transfer esnasında doktorların kullandığı tekli klempler var rahim boynunu tuttukları belki o zedelemiştir rahim boynunu onun akıntısıdır hemen neden panik oluyorsun

benim transfer işlemlerimde doktorum özellikle klempi aldıktan sonra tekrar bakıyor kanama varmı diye
    bezen olabiliyormuş çünkü inşallah korkulacak bir şey yok

allahım emeklerini boşa çıkarmasın
    hadi test gününde hayırlı haberlerle gel inşallah
    eger soruların olursa ben buralardayımmmmm

10. 15 Mayıs 2009
  11. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    handancım vardır hayırlısı.benimde ilk tedawim okadar ilerledikten sonra bi ay sonraya ertelenmişti.insan okadar emeğine ve yediği onca ilaca yanıyor dimi.ama işte bizim bilmediğimiz ve bizim için doğru olanı allah biliyor.oyüzden hiç üzülme canım .her ay başka paket açılırmış.her paketteki yumurta sayısı ve kalitesi farklı olurmuş.belki en kaliteli yumişler gelicek ay seni bekliyor.sabret canım az kaldı.allahın izniyle mükafatını alıcaksın.

12. 15 Mayıs 2009
  13. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar yokmu bnim gbi akıntısı olan?

14. 15 Mayıs 2009
  15. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım öncelikle transferin hayırlı olsun.bol bol yat dinlen.rabbim isterse bebeğinin tutnmasına akıntı değil kanama bile engel olamaz.sen rahat olmaya çalış.tam tutunma zamanındasın.stres önemli bi faktör biliyorsun.sağlıcakla kal canım sevgiler...

16. 15 Mayıs 2009
  17. figenn_

figenn_ mucizeni ver allahım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede bak arkadsların dediği doğru.bir sürü işlem oldu orda düşünsene kurcalandı edildi.bence notmal bu akıntı.stres yapma ve güzel şeyler düşün.olumlu düşünce her zaman cok önemli inan.
    handancım sıkma canını bencede hayırlısı bölemiş demekki.hep isyan eder üzürdüm ama sonra anladımki yasadıklarımız olumsuz kötü şeyler olsa bile belki hayırlısı böledir diyorum.belkide buda iyi bişeyin öncesidir.öle düşün.bu arada bende haziranın basında kısmetse tedaviye baslıyorum.alman hastanesinde.

18. 15 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canim oncelikle tekrara hayirli olsun diyim diyim sonucun guzel olacak sanki ben yerlesme kanamasi diye bir sey duymustum ama onun icin erkekn degilmi
    ayrica panik yapmana gerek yok o degilse bile baska bir kanama icinde cok erkekn inanki daha 3. gunun ne biliyim yumurtan kalmistir catlamayan belki odur belkide zedelenmedendir ama ins ben yerlesme kanamasi olan secenegi tercih ediyorum canim