Transferin 7. Günü..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve realisttt tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : realisttt
  1. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Arkadaşlar transferimin 7. günü ve ilk tüp bebek denemem. En ufak bir şey ne hissediyorum ne en ufak bir belirti var. Normal mi acaba? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Günler ne zor geçiyor yaa, zor tutuyorum kendimi gidip test yaptırmamak için:) :CüvCüv:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

2. 24 Nisan 2009
  3. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun tedavin,,belirtilere gelincee her bünyede farklılık gösteriooo bu :)) belki seninde böle rahat geçiçektirr ohhhhhhh ne güsell :)))

birde sana tavsiyem sakın evde test yapmaa. gereksiz yere canını sıkma..gününü bekle derim canımm

kolayy gelsin,,allah yardımcın olsun...

ecesuefe bunu beğendi.
  4. 24 Nisan 2009
  5. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim canım. zaten doktorlar 12. günü test yapalım dediklerine göre vardır bi bildikleri. boşu boşuna erken yapıp moralimi bozmak istemiyorum. ama işte merak:)) allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallahh:Saruboceq:

6. 24 Nisan 2009
  7. SELENSU

SELENSU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    realist merhaba,
    bende bugün transferimin 7.günündeyim,sitede böyle olupta hiçbir belirtisi olmadan hamile kalanlar varmı diye yazılanları okurken seni buldum
    etrafımdakiler içinde bir his yokmu,bebek hissi falan diyorlar,hani bazı insanlar hamile olduğunu hissedermiş ya, oda yok :KK43:
    belirtilerimde ilk 3 gün bel ağrısı,karında sancılanma,halszilik vardı geçti,şimdi belirti yok sadece ara ara adet sancıları gelip geçiyor,bugün oda yok,ne yapcağımı şaşırdım,bazen ağlama krizlerine giriyorum,eşim beni sakinleştirmekten bıktı artık,test yapsam diyorum yapamıyorum,acaba olmadımılarla geçiyor günlerim

8. 24 Nisan 2009
  9. handan1976

handan1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım tadavinde inşl hayırlı sonuç alırsın şuan hayatında en uzun günleri yaşıyorsun ve bu günlerin sonunda inşl hayatının en güzel ve anlamlı olan hamilesin sözünü duyarsın rabbim herkeze kısmet eder inşl

10. 24 Nisan 2009
  11. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Selensu seni benden daha iyi anlayacak kimse olamaz herhalde şuan:) Eşim bile soruyor hiçbir şey hissetmiyor musun diye. Yok! Hiçbir şey hissetmiyorum. Aynen bir iki gün karnımda ağrı vardı filan şuan hepsi geçti hiçbir şey yok. Ama moralimizi bozmayalım değil mi? Bak Egeli de öyle diyor, illa bir şey hissetmek zorunda değiliz, yada illa bir belirti olmak zorunda değil herhalde. Ya test konusunu hiç sorma, kendimi zor tutuyorum yaptırmamak için. Şimdi ikiz filansa çıkar ama eğer tekse daha 7. günü çıkmama olasılığı tutsa bile zor olabilir. Negatif sonucu görünce de moralimiz iyice bozulabilir. 11. günde bile bu oran birden yükselebiliyormuş.

Ve benim bir de şöyle bir durumum var. Hayatta en çok korktuğum, tek korktuğum, tahammül edemediğim zaten alerjimin olduğu tek bir şey var İĞNE!!! düşünebiliyor musun, bütün tedavi boyunca ben tüm iğnelerimi yandaki kliniğe yaptırdım benim yapmam mümkün değildi. Zaten iğneyi gördüğüm an başlıyorum kusmaya ve tansiyonum düşüyor. Her gün ağlaya ağlaya iğne oldum. Tüm bu süre içinde psikiyatriste gittim. Benim için gerçekten çooookkk zor bir süreçi. Eğer negatif çıkarsa tekrar tedaviye başlayabilmem için kendimi toparlamam benim 1-2 yılımı alır:KK43:

Umarım allah hepimize bu mutluluğu en kısa sürede yaşatır.:Saruboceq: test sonucunu mutlaka haber ver olur mu? Ölürüm meraktan:) ikimizde mutlu haberleri veririz birbirimize inşallah.

12. 24 Nisan 2009
  13. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar inşşş emeğinizin karşıığını alıcaksınız,,dualarım sizinleeeee :CüvCüv:

14. 25 Nisan 2009
  15. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben olmayacakmış gibi hissediyorum:KK43:( ne kadar mani olsamda bu duyguyu dile getirmesem, düşünmemeye çalışsam, hatta pozitifmişim gibi yapsamda değilim biliyorum ve okadar eminim ki nedense... ve test sonucu da beni doğrularsa benim yolculuğum burada bitmiş oluyor... çok gerginim, çok stresliyim ve şu lanet günler geçmiyor bir türlü!!!!!

16. 25 Nisan 2009
  17. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar gördümki çok bunalım takılıyorsunuz ama yapmayın bu 12 günlük dönem çok sıkıntılı hamile arkadaşların hepsi bu dönemden geçti çok zor biliyorum ama bu olumsuzluklar en başta hormonlarınızı etkiliyor hormonlarda şuan size en gerekli şeyler biliyorsunuz bende çok umutsuzdum 3 ayda 3 kez ameliyat oldum 20 gün sonrada tüp bebek yaptırmıştım banada olmayacak tutmayacak bidaha nasıl denerim nasıl yapabilirim asla gibi umutsuzluklarla paralamıştım kendimi heleki son 3 gün karın ağrıları adet sancıları tamamen yıkılmıştım ama tek yaptığım şey vardı sadece dua ettim yaradana onalrı bana çok görmemesi için ister negatif ister pozitif öneclikle herşeyin yaradandan olduğunu unutmayın vaktiniz geldi ise allah zaten yazmıştır onu size burada bi çok kez tüp bebek deneyen olumsuz sonuç alan arkadaşları okumuşsunuzdur yada 3-5 aylıkken bebeklerini cennete gönderen anneleri düşünün ne kadar zor bi durum öncelikle herşeyin hayırlısı bakın benim bebeklerim 21 haftalık oldular bile çok şükür zaten sıkıntı hiç bitmiyo yani pozitif çıkınca rahatlıyacam sanmayın kalpleri keseleri derken daha çoook bunalıma giriceksiniz o yüzden şimdi bebekleriniz için gülümseyin ve asla onları aramaktan vazgeçmeyin olumsuzda olsa sonuçlarınız ama dilerim sizde benim gibi ilk denemede alırsınız bebişleri içinize allah yanınızada ve yardımcınız olsun güzel haberlerinizi bekliyoruz

zzeyynneppssy ve Toclase bunu beğendi.
  18. 25 Nisan 2009
  19. esraakkaya7

esraakkaya7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşar benimde yedinci günüm hiç birinizin akıntısı felan oldumu :)