Transferle ilgili tavsiyeleri olanlar varmııııı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve drerdogan tarafından 11 Ocak 2008 başlatılmıştır.

11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : drerdogan
  1. drerdogan

drerdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba bayanlar yarın öğlen transferim yapılacak. Daha önce deneyimleri olanlar tavsiyeleriniz varsa çok sevinirimm. Sonra keşke sorsaydım demek istemiyorum... Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.....:a015:

2. 11 Ocak 2008
  3. meruxsxe

meruxsxe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hayırlı olsun canım inşallah hayırlı haberler verirsin bizlere. canım transferden sonra bol su iç ve kabız olmaman lazım kayısı kompostosu iç. ilk 3 4 gün önemli yat dinlen sonra kalkıp yavaş yavaş evde dolaşabilirsin tabii hareketlere dikkat canım tekrar hayırlı uğurlu olsun transfer anını çok iyi değerlendir mutlu bişekilde gir ve o an çok dua et canım.Allah yüzünü güldürür inşallah

4. 13 Ocak 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Nasıl geçti canım transferin?İnşallah iyisindir.
    Transferden sonra kabızlık yaşayan arkadaşları duyuyoruz hep.Meruşenin tavsiyeleriyle inşallah kabızlık yaşamadan sağlıklı bi bekleme süreci yaşarsın.Sonucunda inşallah yüzünü güldüren sonuç olur.a.s.

6. 13 Ocak 2008
  7. drerdogan

drerdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler canım hala yatıyorum tabiki. kabızlıksa sorun olmayacak gibi değil ye iç yat başka hareket yok.... iyi dileklerin için çok teşekkürler:icecream:

8. 13 Ocak 2008
  9. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Olsun olsun sen yat.Dinlen.Bende bugün adet olcaktım daha olmadım ama hiç bi iş yapmadım nolur nolmaz diye :KK43:

10. 13 Ocak 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Hadi Inşaallah Sende Mutlu Bir Haber Alirsin Allahin Izniyle Rabbim Kimsenin Kucagini Boş Birakmasin Bunu Tüm Dünya Kadinalri Için Istiyorum