transver sonrası kanamalar kaçıncı gününüzde başladı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yaxgxmursel tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

10 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yaxgxmursel
  1. yaxgxmursel

yaxgxmursel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar transverden sonra kaçıncı gününüzde kanamanız başladı.test gününüz ne zaman adet tarihiniz ne zaman benim transverim 3 kasımda yapıldı.kanamam henüz yok ağrımda hiç olmadı lekelenmede hiç olmadı benim test günüm 15 kasım adet tarihimde 14 kasım çok merak ediyorum sanki içinde arada bir bir kımıldı hissediyorum hafiften off off allah hepimizin yardımcısı olsun

2. 10 Kasım 2008
  3. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım kanama olması tutmaması anlamına gelmez kanama olmaması da tutunduğu anlamına gelmez.benim 4. denememdi.genelde transferin 7. günü lekelenmem oluyordu olduğundaki denemelerimde tuttu lekelenme olmadığındaki denemelerde ise tutmadı kişiden kişiye farklıdır yani hakkında hayırlısı kendini dinlemekten vazgeç çık gez dolaş hayırlısı olsun canım ümidini sakın yitirme sabrın sonu selamettir bak biz sabrettik oldu darısı başınızaaa

4. 10 Kasım 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Benim 6.gün kanamam başladı.O Zamana dek ne kanama ne lekelenme yoktu...şimdi 7. günüm..idrar testinde ikinci çizgi silik olarak da olsa var...:asigim::nazar:

6. 11 Kasım 2008
  7. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Test günüme kadar ne bir lekelenme ne bir kanama oldu..Test yapacağım günün gecesinde kanama oldu adet olduğumu sanmıştım değilmiş..Yani kanamayı kıstas olarak alma kiminde hiç olmayabiliyor

8. 11 Kasım 2008
  9. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok sevindim hayırlısıyla positif haberlerini alıcaz inşşş.kendine dikkat et öpüyorum..:CüvCüv:

10. 11 Kasım 2008
  11. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım 8 ıncı gunumde geldı kanamam 3 gundur yogun bı sekıldede devam edıyo 13 kasım test gunum aynı günde reglı gunum

12. 11 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Canım benimde 3 gündür var kanamam..deliye döndüm.Çok üzgünüm çoook.bu adet kanaması mı yoksa başka bir şey mi diye..kafamçokkarıştıbu gün bir sürü test yaptım hepsinde de 5 dak içinde silikte olsa 2.çizgi çıktı..birde normal adetlerimde karnımda şişkinlik,gaz olurdu..ama şu an karnım dümdüz ama yine de kanamam var..normalde test günüm cumaya ama yarın bir erken kan testi yaptıracağım..bu gün transferimin 9.günü...

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Kasım 2008
  14. 11 Kasım 2008
  15. yaxgxmursel

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaa saolun arkadaşlar fikirleriniz ve bilgileriniz için benim ilk çocuğuma normal yolla hamile kalmıştım.adet günümde lekelenmem olmuştu tam bir kanama olmadığı için adet tarihim 10 gün geçtikten sonra idrar tahlili yaptığımda hamile olduğumu öğrenmiştim ve 9 yaşında bir oğlum var şuan ama bu sefer 2 bebek gelmek bilmedi bende 2 aşılama bir çikolata kisti ameliyatı geçirdim şimdide mikro enjeksiyon yaptırdım.3 kasımda ama beklemek çok zor bugüne kadar hiç ağrı sızı olmadı kanamada olmadı sadece gögüslerim 1 hafta ağrıdı ama şu günlerde iyi başka bir sıkıntım olmadı hımm bide arkadaşlar tüp bebeği yaptırdıktan sonra hastanede 2 saat yattım kalktığımda lavaboya gittim ve silindiğimde 1 ,2 damla kan sürüldü peçeteye sizdede oldumu?

16. 11 Kasım 2008
  17. yaxgxmursel

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bade senin transverin hangi gün oldu

18. 11 Kasım 2008
  19. EU2

EU2 Guest

pazar günü oldu canım..transferden sonra bu gün 9.günüm...