trasferden sonra neler hissettiniz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zigo tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zigo
  1. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bugün transferimin 8.günü ve hiçbirşey hissetmiyorum.acaba bişeyler hisseden veya farklı şeyler yaşayan arkadaşlar varmı.arada kasıklarıma ağrı giriyo hemen geçiyo bişey analamıyorum.bu günlerde neler yaşadınız yazabilirmisiniz arkadaşlar.

2. 30 Kasım 2008
  3. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hiiiiiiçççççç bir şey hissetmiyorsun güzelim kaydirigubbakcemile3 , daha dur , test sonucunu al , inşallah o da olumlu olacak , üzerinden 2-3 hafta geçsin ..
    bak bu kasık ağrıları felan normal çünkü 3-4 gün önce yumurtalıkların bir işlem gördü neticede.. bütün dr.ların dediğini ben de yineleyeyim sana , eminim kendi dr.un da demiştir yerimseniben " tedavi olduğunu , transfer olduğunu , içinde embriyolar olduğunu ... kısacası buna dair herşeyi unut , kurma kafanda , aklına geldikçe bu seni germekten , " acaba .. " kısakacına almaktan başka bir işe yaramayacak , ok ?
    herşey çok güzel olacak .....
    inşallah 4 gün sonra güzel haberi alacağız senden ..

4. 30 Kasım 2008
  5. muray

muray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben hem laparoskopi hemde tranferi ynı gün yaşadım ameliyat acısından transferi aklıma bile getirmiyodum sonra kasıklarımda ağrılar başladı karnım adet görcekmişim gibi ağrıyordu oda kullandığımız ilaçlardan kaynaklanıyormuş dün test yaptırmaya gittiğimde için bomboştu kan verdim 1 saat sonra sonucu alacaktık ilk 45 dk olabbildiğim kadar sakin olmaya çalıştım ama son 15 dk kalbim pırpır etmeye başladı ve busaferde olmayacak diye ağlamaya başladım tam o sırada hemşire eşime sonucu söyledi sonuç 127.53 tü inanamıyorum ama hamileydim o korku ve stresten döktüğüm gözyaşlarım birden bire mutluluk gözyaşları oldu o yüzden hiç canını sıkma ve bişey hissetmiyorum diye moralini bozma küçüçük gözle görülmeyen hücre parçası sana daha ne hissettirebilirki hani derlerye ateş olsa cürmü kadar yer yakar diye minicik bebeklerin daha biraz bejle onlar ben burdaım diye sana kendilerini nasıl hissettirecekler umarım herşey gönlünce olur:Saruboceq:

6. 30 Kasım 2008
  7. karamel86

karamel86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    bende bu ay yaptırıcan zıgo o hastanede nasıl memnun kaldınmı kactane kalıtelı cıktı sordummu canım sakıncası yoksa merakkettım ınsallah sonucunuda ıstedıgın gıbı ale-ırsın bı de bı sey daha sorcam bu surec ıcınde hep ankaradamıydın bı de sızın sorun nedır bıraz fazla sordum galıba
    ama sunu bılkı ınsallah sonucu ıstedıgın gıbı olur:CüvCüv:

8. 30 Kasım 2008
  9. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim arkadaşlar.bekliyorum işte.düşünmemeye çalışıyorum.o zamanda sanki o anları hiç yaşamamışım gibi herşey hayal gibi geliyo.ama az kaldı bebişlerimin varlığının haberini almaya.allahım yardım et ne olur

10. 30 Kasım 2008
  11. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım.öncelikle tedavin hayırlı olsun.inşallah mutlulukla sonuçlanır.aslında ben anatoliadan memnun kaldım.benimle ilgilenmek zorunda kaldılar.ben rizede hazırlandım.akşam çatlatma iğnesini oldum sabah yola çıktık.ertesi gün yumurtalarım toplandı.mehtap hanım topladı.20 tane yumurtam toplandı.12 tanesi döllendi.3 tane 3.günü transfer yapıldı.hakan bey işlem güzel geçti diye kısa bir konuşmadan sonra işimiz bitecektiki.benim yapılan anesteziye alerjim oldu.yumurta toplandığı gün akşamdan itibaren 4 gün geceleri acile taşındık.bu arada sürekli doktorlarla telefonlaştık.sağolsun ilgilendiler.transfer yapıldıktan sonra alerji hala devam edince hakan bey yanına çağırdı.ilgilendi konuştu.ilaç verdi.allaha şükür şimdi iyiyim.yani bir sefer anca doktorun yüzünü görecekken bi kaç defa görüşmek zorunda kaldık.transferden 5 gün sonrada evimize döndük.bugün 8.günümüz bekliyoruz.bizim sorunumuz.ben polikistik overim.eşimde sperm düşüklüğü var.bu arada misafirhanede kaldık.güzel temiz biyerdi.biraz pahalıydı ama çıktık bi yola.katlanıyoruz.

12. 1 Aralık 2008
  13. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    idrarda yapacaksın canım.bende düşünüyorum aslında test yapmayı.sen nerde tedavi oldun.kaç tane transfer oldu.gün geçtikçe kasıklarımda falan hiç ağrı kalmadı.allahım çok az kaldı.allah yardımcımız olsun.

14. 1 Aralık 2008
  15. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah mutlu sonuç alırız canım.haberleşelim.biz ankara anatolia hastanesinde yaptırdık.20 yumurta toplandı.3 tane transfer edildi.hayırlısı bakalım

16. 1 Aralık 2008
  17. zigo

zigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    perşembe günü canım.bu arada hep yatıyomusun neler yapıyosun

18. 2 Aralık 2008
  19. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhabalar konuna baktımda bayağı bekleyenler var bugün benimde 8. günüm dersenki birşey hissediyomusun diye maalesef bende hissetmiyorum ilk 3 gün sadece tuvalete kalktım daha sonra 3 günde ağır hareket etmeden evde dolaştım şimdide iki gündür kafaya takmamak için işe geliyorum inşallah hayırlı sonuçlar alırız bu sefer rabbim bizim yüzümüzüde güldürür aminnnnnnnn