trasferin 6.gunu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve debi tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : debi
  1. debi

debi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar
    bugun trasferimin 6 gunu ara ara pembe sekilde akintim oluyor henuz kan gibi kipkirmizi degil daha regly de 5 gun var niye boyle erken oldu bilmiyorum progesterone fitil kullaniyorum bu 3.denemem 4 tane brsit trasfer yapilmisti acaba negatif sonucmu alacam daha test gunum 10 eylulde arkadas benim gibi olan varmi aranizda lutfen cevap verin boyle olupta pozitif sonuc alan arkadaslar lutfen moral verin

Son düzenleme: 6 Eylül 2009
  2. 6 Eylül 2009
  3. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim, benim ilk denemem onun icin fazla tecrubem yok...ama burda okuduklarima gore yerlesme kanamasi olabilir.bazi arkadaslarin 4le 6.gunlerde cok az kanamalari olmus pozitif sonuc almislar, insallah seninki de oyledir..pozitif cevap alman dilegiyle...stres yapmamaya calis hersey olacagina varir belki bebislerin yerlesmeye calisiyordur:KK46: uzme onlaria.s.

4. 6 Eylül 2009
  5. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım bende kahverengı gelmıstı bence doktoruna bı sor derım bunu

6. 6 Eylül 2009
  7. zelal83

zelal83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah yerleşme kanamasıdır :Saruboceq:

8. 6 Eylül 2009
  9. ggokcen

ggokcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba benim 10. gün kanamam oldu.Adet oldum ilaçları keseyim mi diye doktoru bile aradım.Üstelik ohss oldum davul gibi şiştim.Ona rağmen iki hafta önce pozitif sonuç aldım.Canınızı hiç sıkmayın.Sabırla gününüzü bekleyin. İnşallah Allah yüzünüzü güldürür.

10. 6 Eylül 2009
  11. debi

debi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekkur ederim arkadasim bu sabah kanama basladi bayagi bildigim adetkani cok daha kirmizi neyse trasferimin bugun tam bir hafta oldu 7 gunu neyse hayirlisi saol gokcen suanki durumun ne hamilemisin?

12. 6 Eylül 2009
  13. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde 10. günü adet kanaması gibi kanamam oldu hatta test yapmıştım negatif çıktı 10. günde ama 12. günde kanda pozitifi gördüm o yüzden ilaçlarını kesme canım doktorunla konuş sor ben aramıştım doktorumu sana bir bilgi verir

14. 6 Eylül 2009
  15. debi

debi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kusum ben yurt disindayim ne varsa gozunu sevdigim memleketimizde tup bebekten sonra verdikleri bi ilac progestoren fitil vajinal yoldan birde herzaman ki folik asit bebek aspirini zaten onlara devam ediyorum ama fitili koyum mu bilmiyorum

16. 9 Eylül 2009
  17. ggokcen

ggokcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

Evet canım 6 haftalık hamileyim. Üstelik kanamya ek olarak ohss de olmuştum. İlk tüp bebek denemem.Daha önce bir doğum bir düşük yaşadım. Adet görerek de hamile olabilirsin. İlaçlarına devam edip bekle. Hatta benim ilaçlarıma hala devam ediyor doktor. Kan sulandırıcı iğne,progestan ve aspirin alıyorum. Sanırım kanamam olduğu için düşük olmasın diye. Moralini bozma vaktini bekle bence. İnşallah güzel haber alırsın.

18. 9 Eylül 2009
  19. omrum76

omrum76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba benimde transferin 5inci günü kahve telvesi şeklinde kanamam olmuştu...5 gün kadar sürdü ve ara ara oldu adet başlangıcı kanaması gibiydi.Doktorumu aradım ve estrafem diye bir ilaç başladı sabah öğle akşam içtim ... sonucum POzitif çıktı..Yukarıda arkadaşın bahsettiği yerleşme kanaması olabilir.ılaçlarına devam et..