Tresan ampuann kullanan varm

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve shecer tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : shecer
  1. shecer

shecer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar bn yeni tresan şampuan aldımda acaba gercekten bi etkisi varmı sacları güçlendirio die duymustum bnm saclarımda asırı derecede dökülüyo ve kopuyo acaba içine bal katsam dahamı etkili olur bana bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkürler fisfisfis

2. 8 Haziran 2008
  3. pinpino

pinpino hangi gecemi yakayım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben de tresan kullanıyorum memnunum ama daha önce burada bir forumda bir arkadaş trseana bal kattığını ama şampuanın çok kötü olduğunu yazmıştı.ben de yarım kapak çam terebentin koymama rağmen aşırı sulandı bir garip oldu.bence tresanı içine birşey karıştırmadan kullansan daha iyi olur.

4. 8 Haziran 2008
  5. shecer

shecer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk ederim sonucta okadar para verdim şampuana heba etmiiim sırnaşık şey

6. 8 Haziran 2008
  7. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım ben uzun zamandır tresan kullanıyorum set halinde şampuan,saç kremi ve tonik olarak...Mucizevi bir şey olarak düşünme ama diğerleri gibi saça kesinlikle zarar wermiyor.Ben 2 ampul bepanten 1 ampul evigen bir de 1 tatlı kaşığı bal ekledim şampuanıma gayet memnunum.Şampuana bir zararı olmadı kullanmadan önce çalkalıyorum iyice benim saçlarıma çok iyi geldi bu şekilde deneyebilirsin. a.s.

8. 8 Haziran 2008
  9. kedix

kedix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende bayadır kullanıyorum.içine bal ve çam terabetin kattım.gayet güzel.memnunum.ama etkisini uzun süre sonra gösteriyor.en azından doğal olduğunu biliyoruz.

10. 8 Haziran 2008
  11. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tresanın papatyalı olanı saçın renginin yıkandıkça açılmasına neden oluyor...bilginize :)
    boyalı saçlarınızın rengi akıp solabilir...şampuanın doğallığına diyeceğim yok ama...

ben şu an defne şampuanı kullanıyorum bakalım...

12. 9 Haziran 2008
  13. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben kullandım we çamur gibi oldu saclarım karman corman.. zaten saclarım ince telli... hatta okadar ince telli ki.. dokunsam acıyo böle.. bide sac derim kuru.. iyi gelmemişti bana acıkcası..

14. 9 Haziran 2008
  15. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm boyalı saçlara kuru saçlara iyi gelmeyebilir onun yerine organicum şampuan alalım:) kimyasallar yok zararlıları silikon yok onu bırakın tüm şampuanlarda bitki özleri işlenmiş olarak var bunda direk etki edecek bir şekilde var farklı bir şampuan ve bence piyasadaki şu an tek doğal şampuan zaten raf ömrü 6 ay burdan anlayın demek ki katkı maddeleri az ki az dayanıyor normalde 1 yıl dır şampuanlar
    ısırgan otunun suyunu için haftada 1 mesela ya daen fazla 2 kere suyu ile saç diplerinize masaj yapın saçınız kuru ise daha da kurutabilir o yuzden bence diplere yapın tresan a gerek olmaz

16. 9 Haziran 2008
  17. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya walla bana hiç bi sampuan iyi gelmio.. küstüm ben kaderime... bi tane bulmustum.. o da artık üretilmomus:KK43:

18. 10 Haziran 2008
  19. ayşül

ayşül Guest

canım bende kullanıyodum cokta memnundum ısırgan otlu olanını ama sımdı glıss kullanıyorum ama sebebınıde acıklıyım sıvılce sorunum nedenıyle roaccutan kullanıyorum buda sacını bıle kurutan bı hap ve artık saclarım yaglanmıyo o yuzden artık kullanamıyorum kootu yapıyo ama hapımın bıtmesıne 1 ay kaldı tekrar almayı dusunuyorrm hee bu arada dokulmemesıne cok faydası oldu sımdı glıss kullanıyorum sankı daha cok dokuluyo(tabı sorun olucak derecede degıl)