Tresan Şampuan

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve benvehedeflerim tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : benvehedeflerim
  1. benvehedeflerim

benvehedeflerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar saç dökülmesi yaşıyorum ve iyi bir bitkisel şampuan arayışı içindeyim.Şu an restorex kullanıyorum ve tresan ısırgan otlu şampuana geçmeyi düşünüyorum sizce doğru seçim mi?Tresan hakkında didik didik yorum arıyorum ama çok fazla yorum bulamadm bu konuda.Kullananlar noooooooolur yorumlarınızı bekliyorumbuyrunnnnnnnnn

2. 8 Ekim 2009
  3. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ah sana bi türlü cevap veremedim bacım ya sitede sorun var herhal kafamçokkarıştı
    Ben tresandan başka şampuan sürmem kafama... ıçine bepanten ve evigen ampullerden birer tane kırarım, azıcık da çam terebentin koyar iyicene çalkalarım (kullandığım zaman da çalkalayarak)...
    Çok da memnunum... saçlarım ince telli ve zayıf... Ama bu şampuan bana güven veriyor, en azından dökülme çok çok az... Kozmetik değil, bitkisel ... Buram buram ot kokuyor kaydirigubbakcemile3
    Bu psikolojiyle sen kullan bak kesin saçlarına faydası dokunacak gör bak yerimseniben
    Umarım yardımım dokunmuştur :1hug:

4. 8 Ekim 2009
  5. karazeytin

karazeytin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    177
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben de tresanı denemek istemiştim ama bir türlü cesaret edemedim
    en sonunda aktardan ısırgan otlu yüzde yüz doğal bir şampuan aldım
    kullandım ve dökülme azaldı adı fiyto
    o bitti bu seferde yine fiytonun sarımsak özlüsünü aldım yeni
    ikidir onu kullanaıyorum yeni çıkmış bu da şuan bir sıkıntı yok
    en azında doğal olduğunu kıvamından kokusundan anlıyorsun
    tavsiye ederim

6. 8 Ekim 2009
  7. benvehedeflerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım teşekkür ederim psikoloji konusunda sana %100 katılıyorum bir şampuana öncelikle inanmam lazım.Aslında ben çok önceden kullanmıştım ama sertleştirdi diye bıraktm.Dökülme konusunda az da olsa faydası vardı diye hatırlıyorum emin değilim ondan değerli fikirlerinizi sordum.Artık kremiyle kullanmayı düşünüyorum.
    Çam terebentin bu şampuanı da sulandırıyo mu tatlım ben panthene katmıştım sulandı ama fayda etmişti.

8. 8 Ekim 2009
  9. benvehedeflerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tavsiyen için teşekkür ederim canım araştırıyorum bakalım neler çıkacak.Ben ilk defa duydum ismini ya sadece aktarlarda var ya da ben dikkat etmedim.Bugün çarşıya çıkcam bakalım görebilecek miyimfisfisfis

10. 8 Ekim 2009
  11. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım sulandırıyor.. Çamterebentini az koy o yüzden bence... Çok cıvık oldu mu da hoş olmuyor elden akıp gidiyor ...
    Bepanten ,evigen filan da kır içine .. faydası daha çok olur a.s.
    Kremini de kullanırsan saçını sertleştirmez, bilakis yumuşacık yapar :1hug:

12. 9 Ekim 2009
  13. benvehedeflerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim canım önerilerin içinopuyorumnanaktanİlk başta şampuan ve kremi deneyip şampuanın etkisini anlıyım bakarsın saç çıkarır sonra çamterebentin eklerim.

14. 9 Ekim 2009
  15. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bende tresan aldım saç kremi ile birlikte bide bepanthen aldım ama 5 kapsül var ben şampuanamı kırsam yoksa saç kreminemi? yada her ikisinede ampul kırmam yeterli olurmu? birde kaç ampul kırmam lazım???

16. 12 Ekim 2009
  17. benvehedeflerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şampuana kırılıyo kreme kıran var mı bilmiyorum.Bence fazla kırma şampuanın kokusu rengi değişebilir.Bemiks kırmıştım ben öyle oldu,ampülü kır ama şampuana dökmeden bi gözlemle canım.Bu tresan ilk kutusu mu yoksa önceden beri kullanıyo musun?Senin yorumların nedir tresan hakkında?

18. 12 Ekim 2009
  19. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148

canım valla şampuan bir kere buram buıram ot kokuyor ben zaten özümde otları- aktarları felan çok severim mistik bir havası var gibi geliyor bana opuyorumnanaktan manevi anlamda kendimi çok iyi hissettim yanikaydirigubbakcemile3 ben 3 ampul kırdım şampuana içinde kesinlikle dimethicone yok kremide çok güzel saçlarınızın arındığını hissediyorsunuz ayrıca içinde silikon olmadığı için saçlarınız biraz sert gibi gelebilir.. fırça yerine iri dişli, taraklarla tararsanız daha iyi olur saçlarınız için..

Ben sürekli kullanmayı düşünüyorum, ilk yıkamada saçlarıp mat halinden kurtuldu acayip güzel parladı.. hihoyyyt