Trevanian - Yirminci Mil

Konusu 'e-Kitap Polisiye' forumundadır ve Kuzey tarafından 29 Haziran 2007 başlatılmıştır.

  29 Haziran 2007
  Konu Sahibi : Kuzey
 1. Kuzey

  Kuzey Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Ocak 2007
  Mesajlar:
  2.039
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  Yirminci Mil


  [​IMG]


  Yayınevi : e Yayınları
  Dizisi : Yabancı Romanlar Dizisi
  Yazarı :Trevanian

  Şibumi, Katya’nın Yazı’nın gizemli yazarı Trevanian, 15 yıllık bir sezsizlikten sonra Yirminci Mil’de ortaya çıktı. Özgün kurgusu ve çarpıcılığıyla görkemklli bir geri dönüş yaptı. Bu kez, Vahşi Batı’ya yöneliyor, silahşör efsanesini kendine özgü bir gerilim ve heyecanla anlatıyor.
  Tüm zamanların en usta yzarlarından birinin eseri olan bu kitap, Vahşi Batı’yı efsaneleşriren yüzlerce kitap ve filmden daha karanlık ve karmaşıktır. Trevian “western” türüne özgü bütün geleneksel malzemeyi kullanarak sürükleyici bir kitap ortaya çıkarmış.
  Ayrıca, kitabın sonunda, bir düşün-Batı’nın Sonsuz Çayırları’nın -geçen yüzyılın sonunda nasıl tarihe karıştığına tanık oluyoruz.
  Fakat bütün bunları, okuyucuyu saran bir sürükleyicilik ve inanılmaz rastlantıları geleneksel bir tarzda toparlıyor. Ayrıca bir düşün sorununu-sonsuz Batı- yüzyılın sonunda keşfediyor.
  Genç, gizemli bir yabancı, “hiçbir yerin” ortasında tükenmekte olan Yirminci Mil kasabasına gelir. Kendini yavaş ve sezdirmeden kasaba halkkına kabul ettirirken sorular çoğalır ama yanıtlar çok azdır. Ardından üç yabancı daha gelir, Tanrı’nın unuttuğu bu kasabaya. Özellikle bir Batıı’nın gördüğü en vahşi ve acımasız adamdır…
  Trevanian, romanı, usta bir dokunuş ve sarsıcı bir yetenekle, görülmemiş bir sonla noktalıyor.
  İnsanı okumaya zorlayan, sayfaları hızla çevirten bir kitap. Amerikan efsanesinin arkasındaki acımasız gerçekleri ve acı yalanları gerçekçi bir anlatımla sergiliyor.


  Doc formatinda, 0.2 MB.
  Okumak için tiklayin...