Trim bike

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve samanyolu tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : samanyolu
  1. samanyolu

samanyolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    194
    Ödül Puanları:
    153
    :uhm::uhm:Arkadaşlar merhaba trim bike diye kondisyon bisikleti kullanan var mı aranızda.Ben yer kaplamıyor ve taşıması kolay diye almıştım.Normalde yürüyüş bandına biniyorum.Fakat arada kalori farkı çok anlayamıyorum.Yürüyüş bandında 1 saatt 180 kalori gösterirken trim bike 700 kalori gösteriyor....Bilgisi olan var mı?

2. 21 Ağustos 2009
  3. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eğer amacın sadece bacaklarını çalıştırmaksa trim bike yapabilirsin ama yürüyüşün faydaları çok daha farklı ve fazla amaç kalori olmamalı sağlık olmalı bence o yüzden yürüme bandına dvm etmelisin aynı zamanda bisiklete de binebilirsin ama yürüme bandını sakın bırakma o alışkanlığı kazanmak zor oluyor benim evimde var ama ben binemiyorum hep üşeniyorum alışkanlık kazanamadım o yüzden sakın bırakma hem yürüyüşle ısınırsın daha sonra bisiklete biner daha fazla sonuç alırsın bacak bölgendenopuyorumnanaktan

4. 23 Ağustos 2009
  5. samanyolu

samanyolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    194
    Ödül Puanları:
    153
    Sağol arkadaşım gündüz 45 dk yürüyüş bandına biniyorum,akşamda 50 dk bisiklete bi
    niyorum.Ramazan ayında bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum,bakalım kilo vermemde bir değişiklik olacak mı?opuyorumnanaktan