True cover kullanan var mi?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve essrra tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : essrra
  1. essrra

essrra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mehaba, tv'de True cover reklamını gördüm ve almayı düşündüm. Acaba hiç kullanan oldu mu? Gerçekten işe yarıyor mu? Doğal görünüyor mu?

2. 22 Ağustos 2008
  3. XSXahnaz

XSXahnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu ürünü netten araştırdım ama hiç olumlu cevap yazanı görmedim. Mesleği veteriner olan bir bayan alıp kullanmış, çamur gibi diyor, doğal durmuyormuş zaten leke falan da kapatmadığını da yazmışlar...Bayan fena sinirlenmiş, firmayı dava edeceğini yazmış...

4. 22 Ağustos 2008
  5. ozicelcius

ozicelcius üçüzlerime kavuştum.:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...o kadar berbat bi ürün ki anlatamam...aslında kk da daha önce belirtmiştim.....ben ertesi gün iade ettim....

6. 9 Ocak 2009
  7. EU1

EU1 Guest

sakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...o kadar berbat bi ürün ki anlatamam...aslında kk da daha önce belirtmiştim.....ben ertesi gün iade ettim....

ben de umutlanmıştım yhaaa her şey fos çıkıo:çok üzgünüm:

8. 20 Ocak 2009
  9. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım o tarzda cover derm var.benim yüzüm çok kötüyken kullanmıştım.çok iyi kapatıyor.onu deneyebilirsin belki.eczanelerde var.

10. 19 Mayıs 2009
  11. telveyiyen

telveyiyen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfen almayınız.Babam alnındaki gül lekesini kapatmak için getirtmişti tv'den.kapatmadı.belki kırmızı rengi kapatmakta güçlük çekmiştir dedik ama denemek için bir de abimin kolundaki ufak bi dövmeye sürüp denedik onu da kapatmadı,hiç olmadı annemin kolundaki çok küçük ben için deneyelim dedik,kazık yediğimizi o anda hissetmiş olsa gereğiz ki sinirimizden güldük artık.babam sinirlendi kaldırın atın dedi.ben aldım artık fondoten niyetine kullanmak için.belki abartı gelicektir ama fondoten niyetine ben bile pek kullanamıyorum.okadar katı,yağlı,mat bişey ki.yüzüme çamur sürmüş gibi hissediyorum kendimi.yazınsa hiç süremiyorum,anca çok özel günlerde ve sadece kışın olmak şartıyla kullanıyorum.o da aldık madem bişeye yarasın diye..yoksa beş para etmez.ayrıca tv'den siparişini 130 a felan yapmıştık,şimdi bakıyorum netten aynı set 56 tl..ve ozamanlar almadan önce bilgii edinmek için çok başlık aramıştım netten ama ürünle ilgili yorumu olan kimseyi bulamamıştım.yani şuan bu başlığı açan şanslı sayılır.tabii yine de sizin tercihiniz..hoşçkln