Ts Room 2

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve canavar tarafından 29 Şubat 2008 başlatılmıştır.

29 Şubat 2008
    Konu Sahibi : canavar
  1. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
  2. 3 Mart 2008
    Konu Sahibi : canavar
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    şimdilik bulduğum şeyler:
    önce ilk çıkan adamı biraz tıklamanız gerekiyor dövüyomuyuz bilmiyorum valla:))
    1-karşıdaki jaluzimiydi onun adı perdenin gri kısmına tıklıyoruz sağda aşağıda kazıyıcı gibi bişey var onu alıyoruz..
    2-dosyalı masada kalemlilği tıklayarak kenara çekiyoruz baştaki dosyayı kaldırıp altından enter tuşunu alıyoruz..[
    3-sonra çuvalların olduğu yere gelip sağdan en baştaki çuvala tıklıyoruz içinden bilg. klavyesini alıyoruz..
    4-oradan içeri geçip çiçein saksısından büyüteç alıyoruz..
    5-orada takılı bir kablo var halının ucu biraz kalkık ilk başta aldığımız kazıyıcıyla halıyı kaldırıp kabloyu alıyoruz..
    6-sonra dosyaların olduğu bölüme geçiyoruz alt orta çekmeceleri tıklayınca bir alet çantası çıkıyor içinden ip alıyoruz.. yada kablo bilmiyorum..
    7- dosyaların oradanda bir dosya alıyoruz..orta rafdan..
    8- adamın çalıştığı masanın karşı köşesini boş koltuğun oraları tıklayınca bilg. ekranı önüne geliyoruz..
    9- klavyeyi seçiyoruz hemen yanındaki kasanın düğmesine tyıklayıp klavyeyi yerleştiriyoruz..
    10- enter tuşunu seçip klavyede boş olan yere tıklıyoruz enter tuşunu yerine takıyoruz..
    11- sonra bilgisayara tıklayınca açıldığını görüyoruz en üsteki kağıdı tıklayınca bişeyler soruyor..
    12- oradan çıkıp saate tıklıyoruz.. sağ sol yapıp arkasından anahtar alıyoruz..
    13- bu anhtarla biraz önceki bilgisayrın altındakiçekmecelerden ortadakini açıyoruz içinden bir tane kağıt alıyoruz..
    14-oradan çıkıp fotokopi makinasının önüne geliyoruz..
    15-kağıdı makinaya yerleştiriyoruz.. çekmeceli olan kısmının en üstüne koyuyoruz..
    16- arkasına geçip aldığımız kabloyu takıyoruz..üstündeki ekranda çince bişeyler ile ok yazıyor..
    17 sonra bilgisayara gidip ekrandan en üstekini tıklayıp tekrarlıyoruz oradan
    çıkınca fotokopi makinası kağıdı çıkarıyor..
    18- çekmecelerin sağında masanın altına tıklayınca orada bir anahtar var bu çuvalların oradaki kapının anhtarı kapıyı açtım ama baştaki adam yine çıktı iki tıkladım patakladım:mymeka: beni geri içeri yolladı anhtar ve fotokopi makinasından çıkan kağıtta kullanılmış oldu..
    elde dosya ve bir ip kaldı bunların yerini bulamadım henüz..
    şimdilik bu kadar belki sizlerde bunlardan yola çıkıp farklı bişeyler daha bulursunuz..bulursanız yazmayı unutmayın...

Son düzenleme: 3 Mart 2008