tsh ı düşük t3-t4 ü yüksek olan bayanlar hamile kalabildinizmi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Bulcuk tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Bulcuk
  1. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bütün tiroid sayfalarında hipertiroidden tsh yükseliğinden bahsediliyor benim durumda olan yokmu tsh 0.01 t3 6 t4 5 hamile kalamıyorum bu yüzden bilgilendirin lütfen beni hamile kalan sağlıklı bebişi olan varmı

2. 3 Aralık 2008
  3. MXIXNE

MXIXNE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım bende aynı durumdayım 1 oğlum var 2. Olmuyor ben etkilediğini düşünüyorum işin garibi kilo verdiriyomuş normalde ama ben alıyorum fakat tsh 0.04 dü şimdi 0.01 düştü

4. 26 Aralık 2008
  5. heval84

heval84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar.ben tsh yüksek olduğu için düşükler yaşadım acaba tsh yüksek olupta düşük yaşayanlar yada sağlıklı gebeliği olan arkadaşlar varmı?kafayı yiycem bebiş durmuyu bende ve hemen vücudum reddediyo bebişleri.meğer tsh den kaynaklanıyor muş.neyse inşallah tedavi olduktan sonra bebeğim olur ve sağlıkla kucağıma gelir.rabbim bütün annelik duygusu yaşamak isteyenlere tattırsın bu duyguyu..kimsenin boynu bükülmesin kucaklarımız boş kalmasın....

6. 13 Şubat 2009
  7. peksirin

peksirin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm.

heval84
    prolaktin değerini ölçtür yüksekse eğer hamile kalmanı etkiler bendede aynı sorun var

Son düzenleme: 13 Şubat 2009