TSK den biri ile beraber olmak???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve SuCCeSS tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : SuCCeSS
  1. SuCCeSS

SuCCeSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar cok kararsiz oldugum bir konuda sizinde fikrinizi almak istedim.

Uzun zamandir tanidigim bir uzman cavus var. Kendisinin bana olan ilgisini biliyordum ama hep görmemezlikten duymamazliktan geliyordum. Son birkac haftadir, kendimi iyice yokladim ona karsi icimde birseylerin oldugunu hissettim. Buna ask denilemez belki ama aska dönüsebilecek birsey. Karakter olarak onu cok fazla tanimasamda, tanidigim kadari ile fena biri degil.

Sizce nasil birseydir rütbeli biriyle olmak? Varmi aranizda böyle biriyle beraber olan? Sizce ona evetmi diyeyim, veya hayirmi? Siz olsaniz benim yerimde ne yapardiniz, redmi kabulmu ederdiniz?

Lütfen kizlar ya, bana fikrinizi düsüncelerinizi yazin. Okadar kararsizimki... :KK43:

2. 16 Haziran 2009
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    acan macan olsaydı anlardım da rütbeli asker olunca nesi kötü ki bunun? lojmanları çok güzel :)

4. 16 Haziran 2009
  5. suprensesi

suprensesi bir gün mutlaka... Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim erkek arkadaşımda astsubay;yani tskli yada rütbeli olması önemli olmamalı hani eğer iyi biriyse,hoşlanıyorsan denemeye değer ne kaybedeceksinki,yüreğinin götürdüğü yere git baktın olmadı görüşmezsin olur biter,beni işi ilgilendirmiyor zaten üniformalı da çok az görüyorum onu siz aynı şehirdemisniz sende yurtdışı yazıyor ama

6. 16 Haziran 2009
  7. SuCCeSS

SuCCeSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Dalga gecme kiz desemBer allasen :). Kötü zaten demedimki, fikir sordum yaaa :)

Son düzenleme: 16 Haziran 2009
  8. 16 Haziran 2009
  9. SuCCeSS

SuCCeSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Suprensesi evet canisim yurtdisindanim, zaten böyle olmamda isi cok zorlastiriyorya. :). Ama o cok üstüme düsüyor ve beni israrla istiyor.
    Son zamanlarda biraz daha samimi görüsmeye basladik, ama birtürlü "evet" diyemiyorum kiz :KK43:.
    Sen mutlumusun sevgilinle? Sana karsi davranislari nasilki? Yani meslegi ile özel hayatini birbirinden ayri tutabiliyormu? Hani ister istemez askeriye psikolojisi olurya üzerinde, o yönden diyorum yani.

10. 17 Haziran 2009
  11. suprensesi

suprensesi bir gün mutlaka... Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle iş hakkında benimle konuşmuyor ama hani ben de çalışıyorum anlayabiliyorum bazen stresli olabiliyor ki bu hepimizde vardır askeriye psikolojisi denen bişey yok bence kaydirigubbakcemile3sen kadınlığını kullanıp onun kafasını dağıtacan bu sana düşüyor ayy ne diyorum ben,yani mutlu etmeye çalışacaksın onu o türkiyede sanırım msnde tel.da felanmı görüşüyorsunuzdur

12. 17 Haziran 2009
  13. SuCCeSS

SuCCeSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    @ Suprensesi

Evet msnde, telefonla, mesajla vs. görüsüyoruz canim. Türkiyeyede zaten yilda birkac kez gelip gidiyorum. Sende biliyorsun, onlar zaten sehir sehir dolasiyorlar tayinlerinden dolayi. Sanirim türkiyedede olsam, görüsmemizde hep sorun olacakti.
    Bilmiyorum kiz yaaa, okadar üstüme düsüyorki kabul etmem icin. Bende cok kararsizim.
    Seninki kac yillik astsubayki canim?

14. 17 Haziran 2009
  15. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım görüş konuş iyice tanı kısmetinde warsa olur inş hakkında hayırlısı olsun sewgilera.s.

16. 17 Haziran 2009
  17. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende 3 yıllık astsubay esıyım asker esı olmak gercekten çok zor
    bırkere çok streslıler özellıkle suan dogu görevındeyız sehır sehır dolasıyoruzkı uzman cavuşlar çok dolasmıyolar tayın yerınde uzunbı sure kalabılıyorlar
    ayrıca sende asker gıbı oluyorsun alttan almayı bıleceksın
    tskda esının yararlandıgı herseyden sende yararlancaksın

aklına takılan bısoru olursa herzaman cvplarım cnm

18. 17 Haziran 2009
  19. SuCCeSS

SuCCeSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canim cok tesekkür ediyorum, yazdigin icin. Yazdigim gibi o bana beni sevdigini söylüyor, ona sans tanimami ve onunla olmami, yani kiz arkadasi olmami istiyor. Bende ona karsi bos degilim ama kararsizim. Onda gördügüm birkac seyden ürküyorum. Mesela cok sogukkanli, sert, asiri ciddi birisi. Yani benim güldügüm birseye o gülmeye biliyo, benim üzüldügüm seyi kücümsüyo, soguk bir sekilde üzülecek birsey olmadigini söylüyo. Bu askerlik psikolojisimi yoksa kendi karakterimi cözemedim. Ama onun tabirine göre, yillardir askeriyede olmasinin etkisiymis.
    Oda simdi doguda, zaten ona moral vermekten kendimi unuttum yani :). Ama farkettigim kadariyla bu yoruyo beni canim yaaa.
    Sence asker biriyle olmak, herhangi biriyle olmaktan daha zormudur? Birde söyle birsey varmi: mesela bazen kendini kaybedip sanada emir vaki konustugu olabiliyormu? Karsi geldiginde, normalin disinda tepki verebiliyormu?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.