Tuaf ilişkiler..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve peri53 tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : peri53
  1. peri53

peri53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar gerçekten şuan neyapacağımı bilemez durumdayım nasıl başlasam bilemiyorum hayatımda hiç bukadar soru kafamı kurcalamamıştı ben kendime cevabını veremiyorum inşallah siz bi fikir verebilirsiniz.. ben yaklaşık 1 sene önce bizim siteden bi çocukdan hoşlanıyordum ama sevgilim vardı neyse gelir geçer sandım ama bi gün artık bilmiyorum sevgilmden ayrılmamın siniriylemi bilmiyorum çocuğa ondan hoşlandığımı söyledim çünkü hayla devam ediyordu neyse sonra o da benden hoşlandığıını söyledi çok şaşırdım çünkü onu gözümde fazla büyütmüştüm ve ulaşılmaz yapmıştım zamanla buluşmaya konuşmaya muhabet etmeye başladık herşey birden bire oldu ama hani karşınızdakinin niyetini az çok anlarsınızya onu anlayabilicek durumdaydım elbette daha sonra ama bana yakın olmaya başladı omzuma yatmalar samimi davranmalar benimde hoşuma gitmiş olucakki bende aynı samimiyeti gösterdim koluna girdim yakın davrandım omzuna yattım ama tabi onun bi sevgilisi var onuda geçiştirmiyim.. :S daha sonra bigün asnsöre birlikte bindik ben arkadaşıma çıkıcaktım o da evine birden bişiy oldu hadi öpiyim iniorum derken birden öpüştük asansör durdu ışık söndü ama biz hayla devam ediyoruz ben ne yapıyoruz kendimi o kızlar gibi hissediyorum derken bi taraftanda istiyordum hayla öpmek:S bu bi 10 dkk böle gitti o heycandan titriyor ben heycandan titriyorum napıcağmızı şaşırmış vaziyeteyken o bana saçmalama sende hiç istememişmiydin bana sarılmak öpmek dedi.. bende tabiki istedim ama hiç böyle düşünmemiştim dedim tabi bu olaylar öncesi bana ikimiz hakkında birbirmize çok benzediğimize dair beni çok farklı bulduguna dair bi takım şeyler söylemişti salak diyilim sonuçta mantıklı açıklamalar yaptı güzel konuştu ama bilmiyorum işte ben o çocuğu yıllardır bu sitede tanıyordum zaten öyle bi çocuk olamazmı istese istediği kızla istediğini yapabilirdi ama neden ben? ve 4 gün sonra tekrar aynısı oldu ama busefer biraz daha ileri gittik size bu duyguyu anlatamam gerçekten severek istiyerek öpmek nası bişiydi bu hayla anlamıyrum ama busefer biraz daha ileri gittik dahada uzun sürdü ama sadece öpüştük bu yani ama ben genede kendimi çok hissettim indiğimizde konuşalım istedim birden kendine kızdı ama inanın bunlar yapmacık şeyler diyildi hiçbiri kendime seni üzmiyceğime dair söz vermiştim şuan hiçbişiyn açıklamasını yapammıyorum dedi bende yapamıyordum çünkü.. hiç bişiy deyilde sana kendini kötü hissetirmek şuanda beni çok sinirlendirio ve bunun cezasını evi gidince çekicem dedi ben zaten anlık duygularımın kurbanı oldugum için kendimi çok kötü hissetememe rağmen saçmalama dedim oldu bikere ikimizde istedik ve oldu inanmadı tabi..bence görüşmeyelim dedim hiçmi dedi hiç dedim hayır dedi sende bende bunu yapamayaız dedi sonra evlerimize gittik kızlar bilmiyorum ben şimdi napsam nedir benim bu içinde oldugum durum nedir? üstelik çocuk abimin çok yakın olmasada arkadaşı yüz yüze bakıyoruz şurda ben çok utanıyorum dedim bende dedi pişmanmıyım deyilmiyim onuda bilmiyorum üstelik babam işten çıkarıldı falan hepsi üst üste geldim ben ne düşüneceğimi şaşırdım sizde ben şimdi ne yapiyim..?:1no2:mafoldumbenmafoldumben

2. 21 Şubat 2010
  3. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ...........

:çok üzgünüm:

Son düzenleme: 21 Şubat 2010
  4. 21 Şubat 2010
  5. emdev

emdev Guest

herşeyi yapmışsın zaten daha neden ne yapayım diye soruyorsun anlamadım.
    onun sevgilisi var,seninle biraz ilgilenip hevesini alıp ona dönücek.daha da ileri gitme planları ve mekanları araştırıyordur.
    senle eğleniyor ama sevgilisiyle evlenicektir.
    bunuda öğren.
    herkes yaptıklarının bedelini öder birgün.

6. 21 Şubat 2010
  7. peri53

peri53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır hayır yanlış anladınız zaten ben sevgilimden ayrıldım ayrıldıktan çok sonra söyledim bunu ona ama işin tuaf yanı onun sevgilisi var ama ona gittiği yere kadar gider diye bakıyor o ayrılmıyor

8. 21 Şubat 2010
  9. emdev

emdev Guest

:mymeka: al kafan yerine gelsin

10. 21 Şubat 2010
  11. emdev

emdev Guest

yanlış anlamadım.sen sevgilinden ayrılmışsın onu anladım.
    ama öpüşüp koklaştığının bir sevgilisi varmış!benneyaptımki
    bekle sen hı hı ayrılır..:eek:lmaz:

12. 21 Şubat 2010
  13. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Nereden yumurtladım ki ben senin sevgilin olduğunu. Bir de o kadar laf saydım sana, Çok mahçup oldum, nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Ne olur kusura bakma bilmiyorumkismile

Ama şunu da söyleyeyim, seninle bu derece yakınlaştıktan sonra bile o kızla devam ediyor, hem de "aman gittiği yere kadar gider" gibi bir mantıkla. Kızlara ve ilişkilere verdiği değer ortada. Yanlış anlama, ama bu mantıktaki bir erkek o öpüşmenin gerisinin geleceğini umarak devam eder edecekse. İyi düşün.

Bir de beni affet :çok üzgünüm:

14. 21 Şubat 2010
  15. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sen simdi ayrılma seni seviyo falan dememizi bekliyosun galiba
    Ama üzgünüm diyemicem:nazar:
    Kısacası bu cocuk seninle dalga geciyo
    Eminim ki türlü planlar pesindedir suanda
    Bence ayrılmalısın.

16. 21 Şubat 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    neden utanıyorsun?
    ne güzel işte beraber an'ı yaşarsınız
    günübirlik eğlenceler sizi bekler
    sonra da sana elveda ben sevgilimi seviyorum der
    per53 kapıda:ecrin_bebek:

18. 21 Şubat 2010
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sen neye üzülüosun onu bile anlamadım ben öpüştüğünemi onun sevgilisi oldugunamı yoksa her ikisinemi