Tuhaf kahverengi adet gibi birşey

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve eda35 tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : eda35
  1. eda35

    eda35 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    9 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    161
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doktor hanım merhaba ben adetımın 13 14 gununde norlevo kullandım ve kullandıktan 5 6 gun sonra kahverengı fakat ıc camasırımı kırletmeyen sadece tuvalette geln bır sey basladı bugun bu kahverengı seyın 5 gunu ıc camasırıma bıraz gelıo yanı adet desenız degıl esas adetıme 4 5 gun var bu aradakı kahverengı sey ne ben anlamadım ben normal olmam gerekn zamanda adet olcakmıyım daha oncede bu hapı kullnamıstım ama hep adetım normal gelırdı bu sefer aradakı bu kahverengı hanı adetımın bıtmesıne yakın gelır ya ole olan seyı anlamadım yardımcı oluursanız sevınırm
     
  2. 15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : eda35
  3. Bahceci

    Bahceci Yeni Üye Üye

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    7.574
    Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam yaşadığınız durum norlevodan kaynaklı, adetinizin bu ay böyle olup geçmesi ya da beklenen zamanda tekrar adet görmeniz olası. eğer tarihinde adet göremez iseniz kanda gebelik testiyle ilacın gerçekten işe yarayıp yaramadığını test ediniz.
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.