Tükendim artık

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mamun tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mamun
  1. mamun

mamun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar merhaba ben suan o kadar kotuyum ki!!Ne yapacagimi bilemiyorum...Ben yurtdisindayim 2 yilda burda kalicaz esimden dolayi...
    Sorunum esimin bana bir kopek gibi davranmasi bencil olmasi ne ortamda olursa olsun lafini sakinmamasi
    Annem geldi beni ziyarete o kadar masraf etti kadin 1 ay kalmak icin...Ama 15 gun oldu annemin burnundan geldi tabi benimde...Esim olacak insan annemin yaninda ters ters konusmalar..Ben bisey desem sen ne anlarsin sen beceremezsin demeeler..Her hareketim resmen batio ve annemin yaninda kavga etmekten cekinmio..Kadin gelmis gel suraya goturelim mi dedigim de binbir turlu naz etmeler...
    Annem bile oglum sen artik kizimi sevmiyomusun diye sordu dusunun!!!
    Dun annemi yine gezdirmek icin cikardik o kadar istemedigi belli oluyoki anlatamam..Tamam onun surati benim umrumda degil...ama laf soylemesin kapiyi kapatiyorum yok hizli kapatip hirsini kapidan mi aliyosun demeler..
    Fotoraf makinasindaki fotolara bakiyorum cok ses cikario sesini kis demeler...Yani her hareketim batio resmen...
    Bende dun dayanamadim kizlar arabanin icinde aglamaya basladim yeter ustume gelme diye:1no2:
    Bende insanin senden ne sevgi goruyorum ne saygi dedim..Annemde yanimizda o da ben aglayinca agladi...Ama kizlar cok SIKTIM kendimi ama tutamadim annemi uzmek istemezdim...Ben ne kadar kavga dovusu onlara yansitmak istemesem esim yansitor
    Annemde cekti beni kenara istiyosan beraber donelim ben icim hic rahat gitmicem dedi...Bilmiyorum off cok kotuyum yaaa..Sogudum da hissediyorrum
    Annem esime dedi ki siz cok yuzgoz olmussunuz daha 1.5 yillik evlisiniz sizin cicim zamanlariniz dedi...Esimde hersey karsilikli kizinizda bana cok edio falan dedi..Annemde ben hata sadece sende demedim dedi..Ama duzeltmekte tek tarafli olmaz dedi
    Offf kizlar belki simdilik bu kadar yazabiliyorum devam edersem aglicam:1no2:

2. 12 Şubat 2010
  3. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa:teselli:
    eşinle aranızda iletişim sorunu var anladığım kadarıyla,
    hiç karşılıklı oturup konuşmayı neden bu şekilde davrandığını öğrenmeye çalıştınız mı?
    bi deneyin size saygı duyuyorsa ve evliliğinize değer veriyorsa o da düzeltmek için çabalayacaktır...

4. 12 Şubat 2010
  5. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    Allah Allahh bence de eşini böyle yapmasının bir nedeni olmalı, annenle falan dönme, daha yeni evlisiniz, zaman herşeyin ilacıdır, bekle bakalım, konuş belki senin de hatalarından bıktığı için yapıyordur amaa annenize yansıtmanız çok ayıp olmuş, kadın rahat edemez artık

6. 12 Şubat 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzüldüm canım.

işi inada bindirmiş hırs yapmış gibi kötü davranmasının sebebi ne?

ne zaman başladı bu davranışlar?

düzeltmek istiyormu?

her anne üzülür telefonda sesimiz kötü bile gitse üzülürler. hele de gözü önünde böyle davranılması kimbilir neler düşündürdü. bir de yurtdışında olmanız.
    Allah kolaylık versin çıkış yol göstersin canım.

8. 12 Şubat 2010
  9. eşin tam sopalık ! senle bi derdi olsa bile annenin yanında yapmaması gerekir. üstelik dip dibe yaşamıyosunuz. farklı şehr bile değil farklı ülkelerde yaşıyosunuz. eşinin kendine bile saygısı kalmamış ! yaptığından utan mıyo mu? valla gaz vermek gibi olmasın ama ağlayacağına annemle gidiyorum de. böyle insanlık dışı muamele göreceğine gururunla çeker gidersin.. yok eşimi zamanla yontarım yaptığından utanır sonra anneminde benimde gönlümü alır diyosan annen gidene kadar annene iyi davranması konusunda ikna et. yazık o kadın dönücek evine aklında hep kızını ezen bi adam. yazık günah vallahi yaa !

10. 12 Şubat 2010
  11. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aranızda ne yaşanırsa yasansın eşinizin bunu annenize yansıtması hiç hoş degil çok ayıp terbiyesizce sizin adınıza çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun üzmeyin kendinizi hakkınızda hayırlısı neyse o olsun iyi düşünün mantıklı karar vermeye çalısın cocugunuz yoksa ve size davranısları hep böyle aşşagılar nitelikteyse hiç ardınıza bakmayın gidin annenizle böyle bi adam için ailenizden uzakta yaşamaya degmez bence....

12. 12 Şubat 2010
  13. emdev

emdev Guest

annenle beraber dön.
    daha fazla o mağarada kalıp ömrünü harcama.

14. 12 Şubat 2010
  15. akpak

akpak maşallah kızıma Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    annemle babam tartışsa ben üzüntüden kahrolurum ki o senin annen nasıl üzülmüştür
    ve sanki eşin bile bile belki anneni üzmek için belki intikam için yapıyor gibi hissettim
    düğün zmanı falan bir husumet mi oldu yoksa? hep öyle başlar da bu işler
    annenle dön ya da dönme diyemem
    peki annen yoken nasılsınız?
    benim bir arkadaşın eşi de sürekli kızın ailesini küçümser durur ama aileler yokken kendi aralarında iyiler o yüzden devam ediyor evlilikleri

16. 12 Şubat 2010
  17. akpak

akpak maşallah kızıma Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
  18. 12 Şubat 2010
  19. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    gerçekten çok üzüldüm.. annene ve senin durumuna.. ben yerinde olsam annemle dönerdim.. bu insanın sana ilerde daha neler neler yaşatacağı şimdiden belli.. bence sonu yok bu ilişkinin bebeğin olunca hiç ayrılamazsın bu eziyet ızdırap yaşlanana kadar sürer.. sana değer verecek seni el üstnde tutacak bir eşle yaşlanmak varken bu kadar üzüntüyle yaşlamana ne gerek var.. yinede herşey senin elinde.. ALLAH hakkında hayırlısını versin..