tülin kocatepe hakkında

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve iremelek tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : iremelek
  1. iremelek

iremelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar tülün kocatepe hakkında olumlu olumsuz bigisi olan var mı?yanıtlarınızı bekliyorum herkese hayırlı günler...

2. 9 Eylül 2008
  3. bircanEY

bircanEY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    tülin kocatepeyi bilmem ama onun eşi kağan kocatepe her yönden çok iyi bir dr

4. 9 Eylül 2008
  5. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben de tulin kocatepeyi ve esini internetten baya arastirdim.
    iyi bir dr a benziyorlar,.ama kesin bisey demek icin muayene olmak gerek.
    dr dan dr a fark var....
    ama en iyisi benim d rum...:)

6. 9 Eylül 2008
  7. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    geçtiğimiz ay Tülin Hanım'a gittim ve çok ilgili,güleryüzlü,pozitif biri,memnun kaldığım için gelinimizide götürdüm,o da memnun kaldı,o yüzden tavsiye ederim.

8. 23 Aralık 2008
  9. umit52

umit52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim olumsuz olucak yorumum..Başka bir arkadaşada yazmıştım Çok ilgisizdi bebeğimde oluşan birtakım kistleri önemsemedi bile,eğer ilgisizliğinden rahatsız olup ertesi gun başka bir doktora gitmese idim bebeğimin beynindeki kistlerden bi haber olucaktım.Hasta potansiyeli yüksek olduğundan sanırım hastaya ihtiyacım yok tavırlarındaydı yani ister geel ister gelme.. tabi sen bilirsin yinede..Ben o tavrından sonra doktorumu da hastehanemide değiştirdim..
    sevgiler

10. 26 Aralık 2008
  11. TLAYSI

TLAYSI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tülin Kocatepe 6,5 yıl evvel yeğenimin doktoru idi. Ben de hamileydim ama başka bir doktora gidiyordum. bir muayenesinde yeğenimle beraber gittik. Yeğenimi muayene ettikten sonra hiç mecbur olmamasına rağmen gel bir de sana bakayım dedi. Ben 7 aylık hamileydim kendi doktorum bebeğimin kız olduğunu söylüyordu. Tülün hanım "maaşallah oğlunuz çok sağlıklı " deyince bebeğimin erkek olduğunu öğrenmiştim.
    Doğumdan sonra muayene için hastaneye gittim, kendi doktorum yoktu Tülin hanıma gittim. Ben ilk annelik tecrübesi ve büyüklerimin yanımda olmaması nedeni ile depresyona girmiştim. Ağlama nöbetlerim hiç bitmiyordu. Tülin hanıma ağlayarak durumu anlatmıştım hiç unutmam, kendiside kısa bir süre önce doğum yapmıştı ve bana çok güzel moral vermişti. Kendisine burdan çok teşekkür ediyorum. Oğluna da uzun ömürler diliyorum.

12. 2 Ocak 2014
  13. ferdanecimen

ferdanecimen Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    kızıma hamileliğimde tülin hanıma gitmeye başlamıştım çok sevdiğim bir arkadaşımın vasıtası ile tatlı dilli güler yüzlü işine önem veren detaycı hassas bir hanım tülin hanım. öncelikle bir anne ve bu nedenle oldukça dikkatli ince eleyip sık dokur ve karşısındaki hastasına kesinlikle çok ama çok önem veren bir doktor. benim kuzuma hamileyken ben tülin hanımda ikinci bebeğine hamileydi ve artık son dörtlüğe yaklaşıyordu doğum ve kısa bir süre izin sırasında eşi kaan beye muayene olmaya devam ettik. eşiyle tanıştığım gün eşimde bende bu muhteşem çifte hayran kaldık. eşi acayip derecede candan harika bir adam ne hamilelikte ne doğuma giderken ne çıkarken bir gram kaygılanmadım seyelerinde. tülin hanım doğum sonrası bacagını kırdığı için işe tekrar geri dönemedi uzun bir muddet ve biz onca yolu kaan bey için giderken taaa levente gıkımız çıkmadı çünkü emin ellerdeydik.
    eşimde bende çok ama çok memnun kaldık gözum kapalı tüm arkadaşlarıma tek tavsiyemdir sorana sormayana direk söylerim çokta arkadaşım gitmiştir hepside memnun kaldılar. kaan beyde tülin hanımda konusunda uzman harika insanlar