Tüm İkizler Bayanları Var mısınız Toplanıp Kaynatmaya Hepinizi Bekliyorum

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve EU3 tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

slm hanımlar burcuda yukselenı de ıkızler olarak ben burcumun ozellıklerını tamamen tasıyorum.bızı ancak bız anlarız degıl mı?ya bu arada ıkzler ve koc uyumu nasıldır.bence ıhtıras dolu bı bırlıktelık.esım koc da bıraz benım mirmirmirmir bu arada kısa dogru yanı kasım aralık gıbı hamıle kalayım ıstıyorum.tabıı Rabbım bılır ama.yengec bı bebegımız olsun ıstıyoruz.nasıl olur acaba ıkızler koc ve yengec aynı evde dusunsenıze.yengecler sag duyulu duyarlı romantık erkek de olsa kadında olsa evıne cok baglı ıyı bırer anne baba adayı dıe okumustum sız neler dusunuosunuz bu konuda?

2. 22 Nisan 2009
  3. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    yine de siz bilirsiniz ama
    siz hava grubusunuz eşiniz ateş grubu ve çocuğunuz su grubu olsun istiyorsunuz

eşinizle sizin dediğiniz gibi ihtiraslı ve ateşli bir birliktelidir bu ama su ve ateş ne kadar uyum sağlar bu düşünülür

bu arada bende ikizlerim ve kesinlikle yengeçlerle anlaşamıyorum!

4. 22 Nisan 2009
  5. EU3

EU3 Guest

oyle canım bende anlasamam yengeclerle ama ne bıleyım ıste karakter olarak cok yakın geldı yengeckler bana.fıkırlerın ıcın sag ol canım

6. 23 Nisan 2009
  7. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    ßenim de hemm ßurcum hem yükseLenim ikizler..ve ßöyle ßi konu açmı$tımmmmyerimseniben
    http://www.kadinlarkulubu.com/ikizler-burcu/268682-ikizler-ikizler.html

ßen de tüm özellikklerini ta$ıyorumm :tomato:

8. 25 Nisan 2009
  9. gmz.gmz

gmz.gmz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende ikizlerim yükselenim değil ama burcumun genel özelliklerinin hepsini taşıorum bazırları ikizler burcunu beğenmesede ben seviorum burcumu :):)

10. 25 Nisan 2009
  11. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bütün en iyi arkadaslarimda benim gibi ikizler burcu olanlar...digerleri ne yapmak istedigimi falan anlamiyorlar sanki:))
    herkeseee selam bu arada,bende tipik bi ikizler kadini olarak aranizdayimmmmalkisalkisalkis

12. 25 Nisan 2009
  13. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    tatlim ben bebegimin ikizlar olmasini cok isterdim..iyi iki arkadas olurduk,yegenimde ikizler ve onuda görünce dahada bi ister oldum ikizler bebegimin olmasini:1rolleyes:
    ayrica ikizler insani da bence evine bagli oluyor..disari yasantisini ve ev yasantisini dengede tutabiliyor..gel sen ekim gibi hamis kalyerimseniben

14. 25 Nisan 2009
  15. EU3

EU3 Guest

hadı ya ıkızler hakkında bu kadar pozıtıf yorum duymak harıka valla.yanı bebısımde mı ıkızler olsun.ben o bıraz farklı olsun demıstım.yanı malum ıkızler bıraz calkantılı bı hayat suruo dakkası dakkasını tutmuo ya ıkızler kadını olarak ben oyleyım mesela ama gene de dusunurum neden olmasın.baska bı dusuncen olursa yaz beklerım cıcım. a.s.

16. 26 Nisan 2009
  17. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim yukselenim terazi ama olsun ya bende geldim napimm:1closedeyes:

18. 26 Nisan 2009
  19. EU3