Tüm tüylü olanların okuyabileceği türden bir sorum var?Yardımınıza ihtiyacım var:(

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve Sorcha tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Sorcha
  1. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar selam,

Ben bu tüylerden bıktım..Gerçekten!Her gördüğümde ağlıyorum.Göbeğimdekileri 5 kere aldırmamışımdır toplasanız.Ama göbeğimin ortası siyah siyah kıl-tüy karışımı.Ama kenarlar ince ince.Ben şimdi ortayı ağda ile alsam kenarları kalıcak.Sonuçta uzaktan belli olmuyor.Ama ileride evlenirsem eğer eşim en ince olanı bile görür.Yani ne bileyim napıcam ben:KK43: Of...sırf bu yüzden hiç evlenmemeyi düşünüyorum.Sonuçta aldığımda bu tüyleri.Çıkarken uzama aşaması var.O aşamalarda eşime,hayır mı diyeceğim? Yani ne bileyim.Makineyle alsam diyorum tek tük çıktımı öyle pürüssüz olur anca.Önce ağda ile alınır.Sonra kalanları tek tek makine ile alınır.Bilemiyorum.Evli arkadaşlar nasıl başa çıkıyorlar.Çok tüylü olupta evli olanların eşlerinin tepkisi ne oluyor bilmiyorum.Ve gerçekten deli gibi üzgünüm.İğneli epilasyon düşünüyorum.Lazere pek inanmıyorum artık.Çünkü ince tüylerimi kalınlaştırabilir.İnceler gerçekten çok ince çünkü.Of kızlar..Nolur birşeyler söyleyin.Ama gerçekleri söyleyin daha fazla üzülemem çünkü.Yüzümde çene bölgemde favori bölgemde var hafif yanağıma doğru seyrek seyrek,Sakal şeklinde değil ama görünürler yani...Napıcam bilmiyorum...Hayatım boyunca bikinide giyemeyecekmiyimmafoldumben

Son düzenleme: 20 Kasım 2009
  2. 21 Kasım 2009
  3. gldnhmn87

gldnhmn87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım ya çok iyi anlıyorum seni, çünkü aynı dert bende de var malesef..
    evli olmadığım için o soruna cevap veremicem. şu tüylere artık kesin bi çözüm bulunsun ya. evleninceye kadar kurtulmak istiyorum..

4. 21 Kasım 2009
  5. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ya bu niye 2. başlık... kızlar iyimisiniz yaaa... bir sürü hatun vardır vücüdunda ince tüyleri olan... kendinize dert mi arıyorsunuz ... hani hormonal sorununuz olur ; kalın tüyleriniz olur tamam dert edin ama tedavisi de var...

ince tüyleri de alırsınız ; alma işlemi sonrası tüyleri azaltan ; incelten kremlerden filan kullanırsınız...

ama tekrar söylüyorum o kadar tüy herkeste var.. öyle uzasın da alayım ben kocam sen bekle dilan olmaz... düşünün bikini bölgesini jiletle alanlar var ; 1 gün almasa tamam tekrar çıkmaya başlıyor...

ama eşler bunu bile sorun yapmıyor... önemli olan temiz olmak... lütfen büyütmeyin... size yazık...

6. 21 Kasım 2009
  7. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canım,öncelikle herşeyin bi çözümü olduğuna kendimiz inandırmak gerekiyor
    sağlıklı bir vücuda ve sağlıklı bir görünüme sahip olabilmek için öncelikle bi uzmana görünmekte fayda var,anlattıklarınız bana hirsutizm olabileceğini düşündürüyor.
    önce doktorumuza gidiyoruz ,önerilen ilaçları düzenli bir şekilde kullanıyoruz(genellikle en az 1 yıl tedavi süresi önerilir ,reseptörlerdeki boşluklar iyice düzelene kadar ,çünki belli dozlarla başlanıyor bu yüzden etkisi uzun vadede görülüyor..biraz bilimsel oldu ama açıklayıcı olsun diye belitrmek istedim kısaca)
    .....
    bu tür tedaviler kılları dökmez ama hem yeni kıl oluşumunu baskılar hemde kılları belli seviyede zayıflatır.
    kıllardan tamamen arınmak içinde çeşitli alternatif tedaviler var(kozmetik ve estetik yönlü tedavileri kastediyorum)
    lazer ve kıl azaltıcı losyonlar gibi....
    önce tedavi sonra kkdaki i"istenmeyen tüyler" kategorisinde paylaşılan tüm ürün ve yöntemleri iyice okuyup kendince değerlendirdikten sonra doğru bulduğunu uygulaman iyi olur diye düşünüyorum
    geçmiş olsun,sevgiler...

8. 21 Kasım 2009
  9. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    sizi epilixir başlığımıza alalım :)

10. 21 Kasım 2009
  11. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Eşin de tüylü olmayacak mı canım? Erkekler böyle şeyler farkeder mi sanıyorsun? :roflol: sen bunu dile getirmessen o da farketmez.

12. 23 Kasım 2009
  13. ilkazra

ilkazra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    boşver kocayı sen rahatsan ,memnunsan tüylerinle gerisi boş.ama sen huzursuz oluyorsan ekonomik durumun da iyiyse git lasere kurtul yada iğneli epilasyon yaptır

14. 23 Kasım 2009
  15. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim,haftasonu evde olamadığım için nete giremedim cevap yazamadım...En kısa zamanda doktora gidicem tahlil oldum ama işte.Acayip derecede takıyorum malesef:/

Tedavileri bir arkadaşımız üşenmemiş yazmış sağolsun çok teşekkür ederim.Tedavilerde de doğum kontrol haplarının verildiği ve bu hapların kilo yaptığını duymuştum.o Yüzden tedavilerden korkmuştum.Ama bakalım iyi bir doktor var ona gideceğim inş...

16. 24 Kasım 2009
  17. gldnhmn87

gldnhmn87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok tüyümüz olmasa okadar dert etmicez ama çok işte.. ne yaptıysam azalmıyor. bugün bütün tüyleri alayım ertesi gün hemen çıkmaya başlıyorlar. özellikle yüzümdeki tüyler çok rahatsız ediyor beni. epilixir almayı düşünüyorumfisfisfis

18. 24 Kasım 2009
  19. denizacar

denizacar Guest

merhaba ben esmerim.uçuş hostesi olarak çalışıyorum malum surekli bakımlı olmak gerek..baktım agda geçici çozum Antalya da epilasyon yaptırabilecegim merkez araştırdım.8 ay once Dogu garajında bulunan DERMANTALYA epilasyon ve guzellik merkezinde seanslara basladım.şu anda kılsızım diyebilirim .hem her turlu konuda muhattap bulabildim ihtiyacım oldugunda hemde işk once kardeşimi ve yakın arkadaslarımı gonul rahatlıgıyla goturebildim.izmirdede mutlaka guvenebilecegin merkez vardır.ben isim verdim cunku gonul rahatlıgıyla gidebilirsiniz arkadaslar...