tüm yüz bölgesine alın dahil değil mi

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve dogville85 tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

23 Ekim 2010
    Konu Sahibi : dogville85
  1. dogville85

dogville85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar tüm yüz bölgesi lazerden kasıt, faaller ve çene ve bıyık mısadece. alın dahil değil mi? çünkü benim lazer için konuştuğum merkez saç çizgisine giriyor dedi ama tüm yüz bölgesi diod lazer seans başı 135 ytl diyor altına da saç çizgisi 50 ytl demiş
    yüz bölgesine lazer yaptıran arkadaşlar siz konuşurken alın bölgeside dahil ediliyormu fiyata? bilgilendirirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler

2. 24 Ekim 2010
  3. browneyedgirl

browneyedgirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba bende yüzüme lazer yaptırıyorum.alın yanaklar,çene ve hata boyunda dahil seans başına 100 tl veriyorum.2 seans gitmeme rağmen çok memnunum 2 seans daha gidersem tamamen kurtulucam sanırım.

4. 24 Ekim 2010
  5. dogville85

dogville85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sağolun yazdığınız için. darısı başıma inş. ankaradamı gidiyosunuz? ben çok uzun süredir araştırıyorum sadece netten araştırma imkanım var çünkü çevremde lazer yaptıran kimse yok. güvenilir bir yer olması çok önemli benim için. burda okuyorum çoğunun yüzü yanıyor filan allah korusun korkuyorum bende yani
    bana seansı 135 dedi ve sadece faaller, çene ve sanırım bıyık belki bıyığı bile yapmaz. ama alın bölgemde tüyler var benim o saç çizgisine giriyor deyip + 50 ytl diyor yani seansı 185 oluyor. ben henüz randevu almadım ama düşünmüyorum orayı artık. ankara GOP ta dediğim yer.
    ankarada güvenilir merkez bilen var mı?