tümur gürganın hastası olanlar yazsın lutfennnn nasılll

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve tok tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : tok
  1. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar tımur gurgana gıdenler yazsın lutfen nasıl ıyımı memnunmusunuz bıde nekadar ıstıyor fıyatını soylermısınız

2. 5 Ocak 2010
  3. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar kımse yokmu gurganın hastası olan yaaaa yazın lutfennn

4. 6 Ocak 2010
  5. Belgin

Belgin BEKLİYORUM GELECEKSİN.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben varımda zaten konuşmuştuk senle canım sana tavsiyem gidip görüşmen çünkü ben yaklaşık bir yılı aşkın süredir bu siteyi takip ediyorum kimisinin iyi dediği bir merkeze kimisi kötü diyor sana demek istediğim kendinin alacagı elektirik hemde canım sorunun ne olduguda çok önemli....

6. 7 Ocak 2010
  7. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sagol canım peki senın oldumu

8. 7 Ocak 2010
  9. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    ben geçen yıl gidip bizzat görüşmüştüm timur hocayla...
    bence işinde çok uzman bir prof..
    zaten süreklide tv de dikkat ettiysen..
    tedavi olmadım ben orada,o dönem düşünmediğimiz için..
    ama ben iyi elektrik almıştım,ve deniyen tanıdıklarım var çok memnun kaldıklarını söylemişlerdi...

10. 8 Ocak 2010
  11. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy sagol canım evet bende kendısını seyredıorum trt 1 de cıkıyo herhafta ıyı dıolarda... allah yardımcımız olsun

12. 10 Ocak 2010
  13. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım
    ben timur beyde tedavi gördüm
    1. denemede ikiz gebelik oldu ama nedeni bilinmez 3. embriyo karnıma gitti ve dış gebelikle hepsini kaybettim
    2 denemede de orda oldu, karnımda aşırı bir ağrı olduğunu söylememe rağmen emriyoyu transfer ettiler tüm gece ateşler içinde yattım, transferden geldik, hemen bir kaç damla kan geldi ne oldu anlamadık soruyoruz, -olabilir -ama nasıl???sonuç negatif

2 seneden fazladır tedavi oluyorum orada, timur beyi 3 kere gördüm 2 sinde yüzü asıktı
    embriyo transferinde hemşireyi azarladı, suratımıza bakmadan gitti. ne morel kaldı ne bi şey

tedaviyi hemşireler takip etti
    ultrasonu da aygül hanım yaptı

timur bey tv lere gitmekten hastalara bakamıyor, malesef.

şu kesin timur bey iyi bir doktor ama aşırı yoğun hasta var
    her gidişimizde randevu alırız ama kesin 1-2 saat bekleriz
    ilk denemede 4700 tl verdik tedaviye 30 tl eksikti, onu da almayalım demediler hatta vermezseniz transfer iptal edilir dediler, karttan çektik cebimizde para olmadan geldik

ikincide negatif sonuç aldık, bildirdik kimse arayıp nasılsınız ile demedi
    kendimiz arayıp neden olmadı diye sorduk, şaşırdılar kem küm ettiler. onca para aldılar insan nerede hata yaptık gelin araştıralım der, benim çikolata kistlerim var bu ilaçlarla büyüyecek ne ilaç ne bir tavsiye

aynı hafta içinde 4 hasta ile görüştüm, 4 ü de hiçbir sorunu olmamasına rağmen negatif sonuç almıştı.
    bunun yanında imkansız denilebilecek hastalardan bir iki tutan da vardı. bence gösteriş

yani biz ağzımızın payını ordan aldık
    devamlı derdimizi hemşirelere anlattık, ilk dış gebeliği yaşarken doktora kanamamın olduğunu hemşirelerle bildirdikten bir gün sonra aradılar,

şunu belirteyim timur bey iyi bir doktor ama ona ulaşabilirseniz, biz umudu kestik çünkü güvenimiz kalmadı.o tv ye çıkınca eşim çok aradı programı düşüremedi. en çok ağrımıza gidende parayı alıp transfer olunca sonuç negatif deyince bir daha hiç aramamaları oldu.

şu an başka bir merkeze gideceğiz

Son düzenleme: 10 Ocak 2010