Tunceli///62

Konusu 'Bizim Eller' forumundadır ve balerina tarafından 15 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : balerina
  1. balerina

balerina Guest

Merhaba arkadaşlar tuncelli olan kişileri buraya davet etmek istiyorum.Ben tunceli geliniyim.Merak ediyorum k.k da tuncelli olanlar varmı.sohbete bekliyorum.

2. 16 Ağustos 2006
  3. balerina

balerina Guest

İlginç k.k da hiç Tuncelli yok.Yolunuz geçmemişmi buralardan.?????

4. 16 Ağustos 2006
  5. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    balerina092 ciğim.ben tuncelili değilim ama elazığlıyım.duyduğuma göre tunceli çok güzel bi yermiş.doğa manzaraları harikaymış

6. 16 Ağustos 2006
  7. balerina

balerina Guest

Evet canım gerçekten güzel.Kışın ayrı güzellik yazı ayrı güzellik.Ben Elazığ'ada çok gittim.Başkadır Harput kalesi :)

8. 16 Ağustos 2006
  9. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    EVET ÇOK HOŞTUR HARPUT.İNŞALLAH BENDE Bİ GÜN ORALARA GELİRİM:çiçek:

10. 16 Ağustos 2006
  11. Shiilla

Shiilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    balerinam bende elazıglıyem.annem babam elazıglı olunca az biraz bizde oluyoz dimi.gerçekten güzel. hele türbeleri muhteşem...üzülme bacım hemşerun geldi işte..

12. 16 Ağustos 2006
  13. valla ben tunceliliyim balerina senin hemşeri oldugunu yeni ogrendim..buralar sahane bir yer ama yasamak için pek degil yani gecim kaynakları acısından

14. 16 Ağustos 2006
  15. balerina

balerina Guest

özgür sağol canım hoş geldin ozaman.çok öptüm.

16. 16 Ağustos 2006
  17. balerina

balerina Guest

Delicem ben 16 yıldır Tuncelini iyi kötü herşeyini gözümle gördüm.Evet haklısın çok zor yaşamak ama eskiden daha zor değilmiydi zeytinciğim?ama zeytin yaa o ovacık gözelerinin,o kavakların,o munzurun zevkide bir başka değilmi.tuncelindeki ilk festivali biz açtık konvoylarla.sevindim dersimden birilerini tanıdığıma canım.çoköptüm seni.

18. 16 Ağustos 2006
  19. haklısın diyoru ya gezmek için şahane bir yer yada bole artık hayat kaygsı yasamayan insanlar için ama henüz hayatını kurmayan insanlar için gercekten zor bir yer çalışma şartları falan kısıtlı..haa bide gargut var canımm:biggrin: