Tüp bebek anneleri,gebelik takibinizi kendi doktorunuzmu yaptı??

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve DeliMavi tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : DeliMavi
  1. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar,bende tüp bebek tedavisiyle gebe kaldım ve şimdi gebelik takibiyle ilgili tereddütlerim var.bebeğin kalp atışlarını duyana kadar kendi doktoruma kontrole gidicem ama sonrasında doktorumu değiştirirsem nasıl olur?siz ne yaptınız fikirlerinize ihtiyacım varopuyorumnanaktan

2. 9 Nisan 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır;Bilginize:a.s.:

4. 9 Nisan 2010
  5. seko4517

seko4517 can oglum, bal oglum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aslinda olabilir. ben bi ara dogumhanede calismistim. oaraya tup bebek tedavisi goren hastalar geliyordu. doktorlari onlara normal gebelik sizinkide isediginiz doktara gidebilrisin diyorlarmis onlarda normal dogum icin geliyorlardi. belli bi doktoru olmayan takipsiz hastalardi yani.
    icine sinmiyorsa doktorunu degisitr. bende ole yaparim. cbilgisine guvendigim doktor arkadasim var. gebeligimde ona gitmeyi isterim. tup bebegi yapan doktora takip olmak ta iyi ama pahali oluyor ya. ozel oldugundaan her gidiste para veriyorsun. tup bebgi yapan doktorum gebelik olustugunda kese yi gormek icin 170 tl 2 hafta sonra kalp atisi icin gittigimde 70 tl almisti. her ay geliceksin demisti.halbuki daha yeni birsuru para vermisim ben sana dimi? birazcik anlayis yok yok. memnun degilsen degistir