Tüp bebek annesi olarak umut dağıtmak istiyorum:)

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Tuxgxba & Mxuxrsel tarafından 14 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Tuxgxba & Mxuxrsel
  1. Tuxgxba & Mxuxrsel

Tuxgxba & Mxuxrsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar çok uzun zaman olmuştu kk ya uğramayalı oysa bir zamanlar en büyük desteğimdi bütün gücümü burdan alıyordum en zor günlerimde ve bu sabah yine aynısı oldu dün kötü bir gün geçirdim doğum günümü eşim bile kutlamamışken bu sabah birde baktım ki kadınlar kulübü beni unutmamış doğum günü maili atmış ağlamaklı oldum birden silkindim attım üstümdeki kara bulutları ;Rabbim bana dünyanın en büyük armağanını vermedimi zaten dedim kendi kendime bu oğlumla geçirdiğim ilk doğum günümdü ama ben bunun kıymetini birgün sonra anlayabildimcoksekeriremsu.sonra ne sıkıntılı acı günler geçirdiğimi anımsadım o günlerde desteğe morele ne kadar ihtiyacım olduğunu hatırladım ne kadar geç kalmış olsamda artık burdayım kızlar umudunuz olmak isitoyrum .Daha dün gibi hatırlıyorum karalar bağlayıp gözyaşlarımın sellere karıştığı günleri ama şimdi Rabbime şükürler olsunki 3,5 aylık dünya tatlısı bi oğlum var artık umut doluyum onunla yarınlar daha aydınlık .İnşallah hepiniz birgün bu güzel duyguyu yaşarsınız ,Rabbim isteyen herkezin kucağını doldursun yavrularına kavuştursun inşallah .Bütün dualarım sizlerle :1hug:
    :nazar::KK46::KK46::KK46::nazar:

2. 14 Temmuz 2008
  3. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim allah bağışlasın ne güzel darısı bizlerin de başına... benimde transferde 3. günüm bekliyorum ve ne tesadüf ki bugün de benim doğumgünüm, umarım bende senin gibi seneye bugün bebişim veya bebişlerimle kutlarım doğumgünümü... senin de geçmiş doğumgünün kutlu olsun, evladınla beraber nice seneler geçirirsin inşallah...

4. 14 Temmuz 2008
  5. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    196
    Allah bağışlasın canım. Eşin ve oğlunla birlikte güzel bir ömür geçirmeni dilerim. Bu arada doğum günün de kutlu olsun canım. a.s. Sağlıklı , huzurlu , mutluluk dolu nice yıllara inşallah.

6. 14 Temmuz 2008
  7. Tuxgxba & Mxuxrsel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım teşekkür ederim seninde doğum günün kutlu olsun anladığım kadarıyla transfer yapılmış umarım bebişlerin sana sımsıkı tutunur ve sende seneye doğum gününü bebeğinle yada dediğin gibi bebişlerinle kutlarsın .Sana bu bekleme sürecinde sabır diliyorum ve morelini yüksek tut inşallah en kısa zamanda müjdeli haberi alırız.Sevgilerimlea.s.

8. 14 Temmuz 2008
  9. Tuxgxba & Mxuxrsel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim .Rabbim bu mutluluğu herkese yaşatır inşallah:1hug:

10. 14 Temmuz 2008
  11. @ysun

@ysun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de bekleme sürecindeyim.9.günüm.idrar testinde ilaçlardan dolayı çift çizgi çıkar mı

12. 14 Temmuz 2008
  13. @ysun

@ysun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğum gününüz kutlu olsun

14. 14 Temmuz 2008
  15. @ysun

@ysun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfen biri yardım etsin.

16. 14 Temmuz 2008
  17. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence beklemelisin eğer pozitif cıkmazsa üzülme olasılığın cok fazla ha gayret sunun surasında 3 günün kalmıs ben ne yapayım ya benim daha 9 günüm var teste...

18. 14 Temmuz 2008
  19. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi hiç belli olmuyor kimi zaman çıkıyor kimi zaman çıkmıyor.En garanti test 12.gün bebek tutunduysa ve gelişimi normal ise 12 tam çıkıyır.Bebek tutunup organ gelişimi transferden 11-12 başlıyor .Buda bebeğin ne kadar sağlıklı olduğu konusunda bilgi veriyor.12 .gün baz alınarak durum değerlendirilecek.
    Senden ricam 3 gün daha sabırlı olman kantestini yaptırrak , durumunu netleşir.
    Güzel haberlerini almak dileği ile...............yerimseniben