tüp bebek aşaması

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ACELE tarafından 21 Eylül 2007 başlatılmıştır.

21 Eylül 2007
    Konu Sahibi : ACELE
  1. ACELE

ACELE Guest

Merhaba anne adayları aranıza yeni katıldım :eek:bende 6 senelik evliyim eşimin spermlerinde sorun olduğu için çocuğumuz olmuyor.ayın 18 de ilaç tedavisinin birine başladım bundan sonra ne olacak yardımcı olurmusunuz.

2. 21 Eylül 2007
  3. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım...Antalya Merkezde misin?

4. 21 Eylül 2007
  5. ACELE

ACELE Guest

Merhaba gülcüğüm çok sevindim cevap yazmana merkezde sayılırım

6. 21 Eylül 2007
  7. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aramıza hoşgeldin...ben de yeni sayılırım...hayal kırıklığı,moral bozukluğu vs...ile başladı bu siteyle tanışmam...iyi de oldu benim için...benim tüp bebek hakkında bilgim yok...bir kere aşılama yaptırdık o da olmadı zaten...Antalya'dan olmana sevindim ben de Antalya'dayım...öptüm...

8. 21 Eylül 2007
  9. ACELE

ACELE Guest

Merhaba hanımlar ben çok heyecanlandım.hepinizle tanışmak istiyorum.inşallah hepimizin birer bebişi olurda onlarda büyüyünce yazışır.ilk ilaç tedavime ayın 18 de başladım yarin kontrolüm var hem korkuyorum hemde tedirginim ne olacak bilen varsa bana yardım edermi acaba hepinizi öptümsenağlama

10. 21 Eylül 2007
  11. ACELE

ACELE Guest

Benide aranıza alın lütfen elimde olmadan çok bunalıyorum bu göbekten kendime yaptığım ilk iğnenin ardından beni ne bekliyor varsa yaşayan benide bilgilendirsin ne olur.fisfisfis

12. 21 Eylül 2007
  13. ACELE

ACELE Guest

Sanırım aranıza katılmak zor kızlar tabi hepinizin kendine göre sorunları var.Neyse yarin doktora gideceğim artık ondan öğrenirim aşamaları kendinize iyi bakın.

14. 21 Eylül 2007
  15. ACELE

ACELE Guest

çok sevindim cevabına tabi abla diye bilirsin bana.tedavini sakın yarım bırakma olurmu tatlım.

16. 21 Eylül 2007
  17. ACELE

ACELE Guest

tatlım daha baştan böyle olurmu :kızgın:bende altı senelik evliyim senin yaşadığın stresleri çok yaşadım ama pes etmedim bu çünkü tek başımıza yaşadığımız hayat değil unutma bir daha düşün derim:1no2:

18. 22 Eylül 2007
  19. ACELE

ACELE Guest

günaydın hanımlar bugün doktorla randevum var uyuyamadım hepinizin bana dua etmesini rica ediyorum hepinizi öptüm.herşey gönlünüzce olsun:içelim: