Tüp bebek de ilk denememizde memorial hastanesinde başarılı olduk

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iris777 tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : iris777
  1. iris777

iris777 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selam hanımlar 2010 yılına çok üzülerek başladım ilk aylarda eşimde sperm sayı azlığı ve kruger standardına göre %4 olan morfoloji bozukluğu olduğunu öğrendik. İki ay üst üste aşılama yapıldı başarısız olduk ve tüp bebek yapmamız önerildi. Hastaneye karar vermek çok zordu sürekli dua ettim doğru insanlarla karşılaşmak ve en hayırlı şekilde tedavi olmayı diledim. Hastane araştırmalarımızda daha önceden deneyip başarılı olan bir akrabalarımızı (çok fazla başka deneyimler sonucu onlarda burada bebek sahibi oldular) dinleyip farklı bir şehirde yaşamamıza rağmen istanbula gittik. Memorial hastanesinde tedavi olduk şu anda altı haftalık hamileyim çok ama çok şükrediyorum umarım herşey hayırlı ve sağlıklı devam eder. Ayrıca bu hastanede benim tüpleriminde tıkalı olduğunu öğrendik. Ama herşey yolunda gitti 5. gün transferi yapıldı ve başardık. Hastane arayışlarım sırasında bu siteyi gördüm ve eğer başarılı olursam benim gibi sıkıntı yaşayan doğru hastaneyi bulmaya çalışan insanlarla paylaşmayı istedim (naçizane doğru yere gittiğimize inanıyorum).

2. 21 Ekim 2010
  3. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dualarına bizide ekle:)

4. 21 Ekim 2010
  5. kelebe_k

kelebe_k Kafa Nereye Ben Oraya :) Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    153
    HAYIRLI OLSUN CANIM..benimde ilk tedavimdi..ve pozitif sonucumu aldım dün Allahıma şükürler olsun..gittiğim hastanede ankara anatolia...

bence herşeyden önce Allahın istemesi önemli..

gerisi bahane..gerisi boş..

6. 23 Ekim 2010
  7. kualam

kualam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tüp bebeğin maliyeti ne kadar?paket fiyata tahliller dahil mi?Bize 1900 euro dediler ama ilaçlar hariç memorialda yapılan tahliller için para alıyorlarmı.Tedavinin başından sonuna ilaçlar hariç 1900 ero mu verdiniz cevap yazarsanız sevinirim.:2::2:mafoldumben

8. 25 Ekim 2010
  9. iris777

iris777 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Memorial hastanesinde tedaviye biz herşey dahil 1900 euro ödedik ancak ilaçlar kişiye göre kullanıldığı için değişken olabilir. Bunun dışında ödeme yapmadık. Allah isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin. Hastaneden çok memnun kaldım çok şevkatli davrandılar. Her zaman onlar içinde dualar ediyorum.

10. 26 Ekim 2010
  11. kualam

kualam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Çok teşekkür ederim çok yardımcı olsun.Allah herkese versin sağlıklı bebekler inşşbayanssulusmile