Tüp bebek denemem yine başarısız, NEDEN?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve lotis09 tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : lotis09
  1. lotis09

lotis09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    38 Yaşındayım. 2008 Ağustos'ta tüp bebek tedavisi geçirdim. 7 embriyo olmuştu, 3 tane transfer edildi ama tutmadı. 2. tedavi Haziran 2010'da oldu. 6 embriyonun 2 tanesi transfer edildi, 2 tanesi donduruldu, ancak o da tutmadı. İlk tedavide genetik tahlil yaptırmıştım ve sorun olmadığını söylediler.
    2 kez laparoskopi ameliyatı geçirdim, rahim içinin normal, hormonal değerlerimden tirodit testlerim üst sınırda, yumurta rezervimin yaşıma göre iyi olduğunu söylediler ama hamile kalamıyorum, bir kaç ay sonra dondurulmuş embriyoların transferi yapılacak, öncesinde neler yapmalıyım. Tüm bebek denemenin başarısız olmasının nedenleri tam olarak nelerdir????

2. 30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : lotis09
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Troid değerlerinizin tedaviye başlamadan önce normal seviyeye çekilmesi gerekir (Önerim TSH değerinin 3,5 altında olmasıdır.)
    Yumurta rezervi önemlidir.Ancak yumurta kalitesi daha önemlidir.Kaliteli embriyolar verilmiş ise nedeni çözmek herzaman mümkün olmaya bilir.Dondurulmuş embriyolarınızla olumlu sonuçlar alarak gebe kalmanızı diliyorum.

İyi günler dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.