tüp bebek denemesinde döllenme olmayan var mı???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zencefill tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : zencefill
  1. zencefill

zencefill KünFeYekün.... Üye

Beğenildi:
    60
    Ödül Puanları:
    108
    merhabalar arkadaşlar.erkek infertilitesi sebebi ile mikroenjeksiyon yaptırdık.pazartesi 11 tane yumurtam toplandı.bunlardan 8 tanesi iyi kalitede olduğu için işleme hazır hale getirildi.eşimin spermlerinin de işleme uygun olduğu söylendi.ancak mikroenjeksiyon yöntemi uygulandığı halde hiçbirinde döllenme olmadı ve tüp bebek işlememiz iptal edildi.daha önce bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı?yada bu durumda ne yapılabilir?bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.a.s.

2. 23 Ocak 2009
  3. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 1.5 ay önce döllenme olmadı tekrar deneyeceğiz yapacağın tek şey en iyi merkezde tedavi ye devam etmen

4. 23 Ocak 2009
  5. zencefill

Beğenildi:
    60
    Ödül Puanları:
    108
    merkezimin ve doktorumun iyi olduğunu düşünüyorum.çok uzun zamandır o merkezde ilk defa böyle bişey yaşanmış.o gün benimle birlikte 7 kişinin daha yumurtaları toplanmıştı.hiçbirinde böyle birşey yaşanmamış.benim öğrenmek istediğim bu durum için uygulanacak bitkisel bir tedavi ya da ilaç varmı? ben kadıköy acıbademde cem demirele gidiyorum.sen nereye yaptırmıştın?

6. 23 Ocak 2009
  7. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    maya tüp bebek merkezinde deniyorum. canım yanlış anladın merkezin tabiki iyidir. bende merkezimi değiştirmedim devam ediyorum çünkü onlara güveniyorum. doktorum beslenmeme dikkat etmemi söyledi bende bitkisel tedavi olarak buralarda okuduklarımı yapmaya çalışıyorum.
    soğan kürünü yaptım şimdi incir kürünü yapıyorum yumurta kalitesi için bunlar iyiymiş sperm için keçiboynuzu kürünü eşime uyguladık faydasını gördük

8. 23 Ocak 2009
  9. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım genetik bi problem olabilir.çünkü bizde 11 kaliteli yumurta olduğu halde sadece 2 tanesi 3. güne ulaşmıştı.diğerleri genetik prolemlem nedeniyle gelişemedi.basit bi kan testiyle anlayabilirsiniz sorun olup olmadığını.umarım genetik bişey değildir.maddi manevi daha zor bi durum.Allah yar va yardımcınız olsun sevgiler...

10. 23 Ocak 2009
  11. zencefill

Beğenildi:
    60
    Ödül Puanları:
    108
    incir ve keçiboynuzunu bizde uyguladık ama soğanı uygulamadım.o iltihap için değilmiydi?bende burda gördüğüm bazı uygulamaları yapmaya başlıycam.inşallah faydasını görürüz.bir topikte okumuştum.bizim gibi yumurtası döllenmeyen biri uygulamış,şu anda oğlu varmış.keten tohumu tarçın çörek otu un haline getir,bal ile karıştır.her sabah bir kaşık ye.bunu denemeye başlıycam.

drum bana bu konuda yapılan bir test olmadığını söyledi.testin adını biliyorsan söyleyebilirmisin.yada bu konuda nerden bilgi alabileceğimi söylersen sevinirm.çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.

12. 26 Ocak 2009
  13. zencefill

Beğenildi:
    60
    Ödül Puanları:
    108
  14. 26 Ocak 2009
  15. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye