tüp bebek denemesinden sonra doğal yollardan hamile kalan varmı?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve dyln tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : dyln
  1. dyln

dyln meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben ilk tüp bebek denemesinde hamile kaldım ancak 9,haftada bebeğimin kalbi durdu acaba ilk denemeden sonra tüp bebeğe gerek kalmadan doğal yollardan hamile kalan arkadaşlar varmı varsa lütfen paylaşın benimle :KK43:

crowd bunu beğendi.
  2. 15 Nisan 2010
  3. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Cokk gecmis olsun canim, ben 6 asilama 1 tup bebek denedim hepsi negatif sonuclandi, tup bebekten 4 ay sonra kendiligimden hamile kaldim..darisi senin basina insallah, Allah isteyen herkesin kucagini doldursun.

crowd bunu beğendi.
  4. 15 Nisan 2010
  5. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım yaşadıklarından dolayı öncelikle çok geçmiş olsun ama zaten şükürki geçmiş bebişinden dolayı tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün sağlıklı kocaaaman bir ömür dilerim hepinize CANIM BANADA ÇOK AMA ÇOK BÜYÜK UMUT OLDUN ÇOK SAĞOL

crowd bunu beğendi.
  6. 17 Nisan 2010
  7. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    kuzenim 7 yıldır evli.her yolu denediler bebek için.en son yaptırdığı aşılama tuttu ve üçüz bebekleri olucaktı.4 aylıkken kaybetti.üzerinden 1.5 yıl geçti ve şuan kuzenim hamile.hem de kendiliğinden hamile kalmış.tedaviden sonra böyle olabiliyormuş doktoru söylemiş.umarım siz de bu mutluluğu en kısa zamanda yaşarsınız.

8. 25 Nisan 2010
  9. ylmznrmn

ylmznrmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşım bende sölediğin gruba uyuyorum, 2008 ekimde tükp bebek denedim fakat 25 nisanda 2009 tam 1 yıl önce 27+3 haftalıkken preeklemsi dolayısıyla doğum yaptım, bir gün sonra bebeğimi kaybettim, dr lerin aşılama bile önermediği ben rabbimin izniyle şuan 7 haftalık hamileyim, herşey dua ve teslimiyet canım,rabbim kucağıma almayı büyütmeyi nasip eder inşaallah

crowd bunu beğendi.
  10. 1 Mayıs 2010
  11. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım sağol dualarını eksik etme

12. 3 Mayıs 2010
  13. dil_ber

dil_ber Hasretimsin BEBEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bir kez tüp bebek denemsi yaptım sonuç negatif.şimdi normal yolla hamile kalmak için çalışıyorum..eşime keçi boynuzu kaynatıp içiriyorum..inş.bebiş sahibi oluruzzz...

14. 8 Mayıs 2010
  15. gune

gune Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm evet ben aldim 5 kez asilama 2 kez tüpbbek yaptirdim olmada ama 6 ay sonra kendiliginden kalmistim amam beninde senin gibi oldu kalbi durdu insalah olur bizide yine umut ediyorum:Saruboceq:

16. 8 Mayıs 2010
  17. kursatim

kursatim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    3 aşılama ve 1 kez tüp bebek denedim olmadı tüp bebek denemesinden hemen sonraki ay dogal yolla hamile kaldım ve kızım 9 ARALIK'ta dünyay geldi..şu an 5 aylık oldu bile:nazar:

size tavsiyem hamileligi kafanızdan tamamen çıkarmanız ben o ay tüpte bile tutmadı 3-4 ay sonra tkr deneriz deyip olayı kapatmıştım hatta işim geregi yurtdışında gitmem gerekiyordu onun hazırlıklarına başlamıştım ki:)hamileymişim.yalnız o ay ben preseed diye birşye duyup denemiştim artık bilmiyorum etkisi oldumu

Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

18. 9 Mayıs 2010
  19. dil_ber

dil_ber Hasretimsin BEBEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

preseed ilaçmı??yan etkısı yoksa bizde kullanalım belkı etkılı olur???