Tüp bebek fiyatları düşmüş

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nurten74 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nurten74
  1. nurten74

nurten74 esrarlı gözler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın arkadaşlar tüp bebek düştüğünü öğrendim ama tam bir bilgim yok anladığıma göre -1,5 civarı düşmüş bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazsın ki diğer arkadaşlarda faydalansın bu bilgiden

2. 22 Ocak 2010
  3. gullucan

gullucan Guest

ayyyyyyyy canım oyle bırsey varsa cok sevındım ama ben hıc boyle bır sey duymadım.aksıne raporluların fıyatının artttıgnı bılıyorum cunku rapor alıdıgında ozele odıcen katkı payının arttırdı devlet ve fıatlar otomatıkman arttı.bende merak ettım raporsuzlarmı dustu acaba yaa bılgı alın bakalım bende bakarım canım

4. 22 Ocak 2010
  5. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    merkezlerdemı nerde dusmus bı yerde dusmustur ancak nerden duıydunuz

6. 22 Ocak 2010
  7. nurten74

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim duyduğuma göre tüm merkezlerde düşmüş ama bende tam bilmiyorum

8. 22 Ocak 2010
  9. nurten74

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    raporsuz olan düşmüş olabilir

10. 22 Ocak 2010
  11. nurten74

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda tam bilgimiz yok lütfen arkadaşlar lütfen fiyatları tam bilen varsa yazsın daha doğrusu herkez ne biliyorsa onu yazsın bizde faydalanalım bu konu herkez için önemli malum herkez kırizde teşekkür ederim

12. 22 Ocak 2010
  13. gullucan

gullucan Guest

ayy kızlar yaa acaba arasammı umutu sorsammı yaaa benı cok heycanlandırdınız yaa ınsaalh dusmustur.

14. 22 Ocak 2010
  15. nurten74

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gullucan arkadaşım bende umutta yaptımayı düşübnüyorum eğer umutu arayıp fiyatı öğrenirsen bizede bildirirsen çok sevinirim birde ben adanadayım istanbula bayağı bir uzağım sen neden düşünüyorsun mutlaka bir araştırma yapmışsındır berde buralardan okuduğuk kadarıyla bilgi sahibiyim umut hakkında fazla bilgim yok bilgilerini paylaşırsan sevinirim teşekkür ederim

16. 22 Ocak 2010
  17. gizem_im

gizem_im Guest

güllücan seni gebertiyimmi

18. 22 Ocak 2010
  19. gullucan

gullucan Guest

canım ben umutta denedım ılk micro denememı ulun beydı doktorum ben ondan ve ekıbınden cok memnunum gercı baska bır hastaneye gıtmedım ama burda anlatılanlarla kıyaslıyorum alakalılar ulun beyde bılgılı bır doktor heran gorusebıldıgın bır doktor ee tabı bıraz yogun ulun beyın basını kasımaya vaktı yok genelde onu usg de ve transferde gordum ben ama hemsırelrı cok bılgı verıyor ınsana ve dedıgım gıbı ulun beyı saat kac olursa olsun herzman arayıp bılgı alabılyın ben cıder uyesıyım kampanyada ben cıkmıstım 3500 yaptırmısıtım gecen ay 1 ay oldu ben olmusuzu alalı.ama alman hastanesınden ayrılınca ekıp komple umuta gelmıs ve fıyatlar artmıs.suan 5000 tl.param olsa tekrar oraya gıdıcem canım ama raporlu olanların ucretı 1304+ılac suankı fıyatı onceden dusuktu sagolsun devletımız katkı payını arttırdı canım.tavsıye ederım hıc suphen olmadan gıt bence canım umuta ulun beyı tavsıye eederım dıger doktorlarda ben hıc muaynene olmadım bılgım yok