tüp bebek fiyatları

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aysen_balikesir tarafından 12 Kasım 2007 başlatılmıştır.

12 Kasım 2007
    Konu Sahibi : aysen_balikesir
  1. aysen_balikesir

aysen_balikesir nazlı miray yaşam hediyem Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar tüp bebek yoluyla hamile kalanlar hangi nerde hangi hastanede ve ne kadara olduğunu yazarsa ben ve benim gibi arkadaşları aydınlatmış olur şimdiden teşekkürlera.s.

2. 12 Kasım 2007
  3. ESXIXNGXUXL

ESXIXNGXUXL Her nefes ebediyyen sükür Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu ay başladım. iğnelere bu hafta başlıycaz. benim raporsuz 7.000 ytl yi bulur dedi drum

4. 12 Kasım 2007
  5. setinay

setinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar ben de tüp bebek yöntemiyle hamile kalanlardanım, Alman hastanesinde yaptırdım raporsuz tup bebeği 6.000 ytl'yi buldu.

6. 12 Kasım 2007
  7. aysen_balikesir

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bişeyi de merak ediyorum tüp bebekte ikiz olma şansı ne kadar yani ikiz isteyince ikiz tek isteyince tek bebek şansı var mı

8. 12 Kasım 2007
  9. zehra81

zehra81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 3 ay önce yaptırdım yaklaşık iğneler ve hastahane masrafları içinde 6500ytl civarı tutar tabi benim kısa protokoldu uzun olunca fiyatı daha fazla artıyormuş ben florance nıghtıngale'de yaptırdım tutmuştu hata ikizidi7haftamda benden dolayı düşük oldu.birde kaçtane transfer yapılacağına kişinin yaş ve problemine göre karar verilir.genelde 3veya 4 tane transfer edilir.artık bunun kaçtane tutacağı hastaya kalmıştır.

10. 12 Kasım 2007
  11. setinay

setinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    rabiş, evet yeni yaptırdım 8 haftalık oldu bebişimiz insallah tamamına da sağlığıyla hayırlısıyla erer, doktorumun adı ulun uluğ idi.

12. 12 Kasım 2007
  13. beyazkaramel

beyazkaramel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende yaptırcam aşılamam tutmadı bizde tüpe kara verdik ben medikal park bahçelievlere gidiyorum 2500 dolar mış tüpbebek ilaçlar la falan işte 5-6 ytl yi buluyomuş ordaki arkadaşlara sormuştumda raporumda yok rapor alabilmek için 3 senelik evli mi olmak lazım bilginiz var mı

14. 12 Kasım 2007
  15. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selamlar bende bu ay tüp bebek yaptırcaktım ama prosedüre uymadığımız için bir ay sonraya kaldı.. rapor alabilmek için
    3 senelik evli olman
    iğne ile 3 aşılama yaptırmış olman
    eşinin ve senin değerlerinin normal olması şartı vardı.. 5 senelik evliyiz, biz 3 aşılamayı yaptırdık ama eşimin bir değeri uymadı yani sayısının 5 milyon ve üstü olması gerekiyormuş erkekde (yıkamalı sonuç olacak tabiki bu) bizde 2 değer 5 milyon üzeri bir değer altında çıktığı için doktorum tüp bebek raporundan yararlanmam için bir aşılama daha yaptırmam gerektiğini söyledi...şimdi biz 4. aşılama için startı 1 aralık gibi vereceğiz belki benim için böylesi daha hayırlıdır bilemem....
    ama eğer sizin durumunuz aşılamayla olamayacak gibi ise tüp raporunu 3 senelik evliysen hemen veriyorlar diye biliyorum...

16. 13 Kasım 2007
  17. aysen_balikesir

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    biz malesef rapordan yararlanamıyoruz çok saçma kurallar koymuşlar eşimin önceki evliliğinden çocuğu olduğu için devlet baba benim anne olmamı uygun görmüyor ne kadar saçma bence bu kaldırılmalı eşimin çocuğu var diye benim ne suçun var

18. 13 Kasım 2007
  19. aysen_balikesir

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama