tup bebek fiyatlari

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve birteksen tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

14 Ocak 2008
    Konu Sahibi : birteksen
  1. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben hollandada oturuyorum ve tup bebek tedavisi icin turkiyeye gelmek istiyorum cunku burdaki doktorlara guvenmiyorum acikcasi ve fiyatlari hollandada baya pahali turkiyede ne kadara yaptirabiliyosun tup bebegi ve tutma sansi yuzde kac bana yardimci olursaniz cok sevinirim ayrica hangi tup bebek merkezini oneriyosunuz aslinda benim tercihim ya istanbul yada kayseri simdiden tesekkur ederim yorumlariniz icin....

2. 14 Ocak 2008
  3. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Canım her hastanenin farklı fiyatları var ve senin tedavideki sürecinde önemli ama en az 10000 ytl yi gözden çırarıp öyle gelmende fayda var. Hastane fiyatları belli ama kullanacağın ilaçlar hem pahalı hemde evdeki hesap çarşıya uymuyor biz 2 kutu gonal f le başladık tedaviye cevap vermediğim için doz arttı 3 kutu daha almam gerekti 1015 ytl 1 kutusu ilacın.Durum budur canım. Allah yüzünü güldürür inşallah.

4. 29 Ekim 2010
  5. melek16500

melek16500 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadaşlar ben yeni üyeyim,tüp bebek fiyatları konusunda bilgisi olan varmı?bursa acıbademden randevu aldım 5 kasımda gidicem doktor şahin zeteroğlu bilgisi olan varsa cvp yazarsa çok sevinirim

6. 29 Ekim 2010
  7. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canim bizde fransa da iki kere denedik olmadi.
    sonra istanbuldaki butun hastaneleri aradim konustum aklima bahceci yatti.
    Bizim kalma da dahil hersey rahat 10 bin tl yi buldu.
    normalde sadece tabi esinde de bisey yoksa 6500 tl civari tutuyo hastane masrafi
    insallah sende melegine kavusursun.

8. 16 Mart 2011
  9. topal

topal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende 2 defa yaptırdım 3.yaptırmak istiyorum adanada nerede yaptırabilirim.ve nekadar olurki:KK59:

10. 16 Mart 2011
  11. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    mrb ılk once allah hayırlısı nasip etsın sızlere ben 3 kere denedım ılk ıkı yer gazıosman pasada avrupa şafak çok param gıttı 3 cuyu de çok şükürki international hospıtal yesılköyde prof dr ismail çepnide toplam ilaçlar dahil ve ilk ikikere muaynede içinde hamileliğimin yani kan testlerim 7.5 tl gitti